Ztracený řád kniha (.pdf.epub.mobi)

Ztracený řád

Ztracený řád stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Ztracený řád z Steve Berry

 • Název knihy: Ztracený řád
 • Autor knihy: Steve Berry
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2018
 • Počet stránek: 576
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-7498-264-4
 • EAN: 9788074982644
 • Dostupné soubory: ztraceny-rad-366125.pdf, ztraceny-rad-366125.epub, ztraceny-rad-366125.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Ztracený řád v dolní části stránky

Shrnutí knihy Ztracený řád z Steve Berry

Obrovské jmění shromážděné tajným Řádem by stačilo k financování plánu na zásadní změnu společenského uspořádání Spojených států. Zbývá ho jen najít…

Rytíři Zlatého kruhu byli největší a nejnebezpečnější tajnou organizací v americké historii. Nashromáždili nezměrné jmění, které bezpečně poschovávali v podzemních úkrytech po celých Spojených státech. Tyto skrýše se už od dob americké občanské války pokoušejí najít hledači pokladů, ale všichni bezúspěšně.
Až teď, o sto šedesát let později, se objevily dvě frakce Řádu, které usilují o získání skrytého zlata a stříbra. Jedna skupina hodlá poklad zneužít k získání moci, druhá jej chce zachovat netknutý.
Do tohoto lítého sporu je proti vlastní vůli vtažen bývalý agent Cotton Malone, který má k Řádu mnohem blíž, než by kdo čekal. V centru veškerého dění je totiž Smithsonův institut, odkud vedou nitky nejen k rytířům a pokladu, ale i k Malonovi samotnému. Jeho dávný předek Angus Adams totiž býval špionem Konfederace a jak se zdá, životní příběh dávno zesnulého muže představuje jediný klíč k nalezení ztraceného bohatství Řádu. A protože je v sázce velmi mnoho, brzy začne všem aktérům jít o život.

Stáhnout Ztracený řád knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Ztracený řád je 576 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Ztracený řád kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Ztracený řád z Steve Berry – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Ztracený řád z Steve Berry.

Populární vyhledávání: Ztracený řád pdf, stáhnout Ztracený řád pdf, stáhnout Ztracený řád knihu pdf, Ztracený řád kniha ve formátu pdf, zdarma Ztracený řád kniha ke stažení, zdarma Ztracený řád ebook ve formátu pdf, Ztracený řád knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Ztracený řád pdf? Jak mohu stáhnout Ztracený řád kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Ztracený řád zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Ztracený řád? stáhnout Ztracený řád epub, stáhnout Ztracený řád ebook epub, Ztracený řád e-kniha ve formátu epub, zdarma Ztracený řád ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Ztracený řád epub? Jak stáhnout knihu Ztracený řád ve formátu epub? Ztracený řád mobi, stáhnout Ztracený řád mobi, stáhnout Ztracený řád e-kniha mobi, Ztracený řád kniha ve formátu mobi, zdarma Ztracený řád ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Ztracený řád mobi? Jak mohu stáhnout knihu Ztracený řád v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Ztracený řád z Steve Berry zdarma? Jak stáhnout Ztracený řád z Steve Berry e-knihu zdarma?

Leave a Reply