Zrada e-kniha pdf

Zrada

Zrada stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Zrada z Martina Cole

 • Název knihy: Zrada
 • Autor knihy: Martina Cole
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2018
 • Počet stránek: 440
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-7498-270-5
 • EAN: 9788074982705
 • Dostupné soubory: zrada-366134.pdf, zrada-366134.epub, zrada-366134.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Zrada v dolní části stránky

Shrnutí knihy Zrada z Martina Cole

Rodinné záležitosti je třeba držet v tajnosti – zejména když je ve hře zrada.

Reeva O’Harová nikdy nic nedostala zadarmo. Vyrostla v drsných podmínkách východního Londýna, své první dítě porodila ve čtrnácti a pak v průběhu několika let přivedla na svět další čtyři. Ne, život se s ní nemazlil, ale ona především miluje své děti a ony zbožňují ji.
Nejstarším z nich je Aiden. I on svou matku zbožňuje, ale taky ví, že ji přitahují dost nebezpeční muži. Už od dětství je mu jasné, že úkol vést a živit celou rodinu připadl právě na něj. Není to snadné, ale když ho matčin přítel uvede do tajů podsvětí, Aiden se rychle chytí. O svou rodinu se dokáže postarat ve všech ohledech a nehodlá na tom nic měnit.
A pak potká Jade Dixonovou, která se taky dobře vyzná. Chrání Aidenovi záda, porodí mu syna, vytvoří mu pověst muže, se kterým si není radno zahrávat. Jenomže Jade se v branži pohybuje déle než on, a proto ví, že zničit se dá každý. A když je člověk na vrcholu, musí se mít nejvíc na pozoru. Zejména před těmi, kteří jsou mu nejblíž…

Stáhnout Zrada knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Zrada je 440 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Zrada kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Zrada z Martina Cole – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Zrada z Martina Cole.

Populární vyhledávání: Zrada pdf, stáhnout Zrada pdf, stáhnout Zrada knihu pdf, Zrada kniha ve formátu pdf, zdarma Zrada kniha ke stažení, zdarma Zrada ebook ve formátu pdf, Zrada knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Zrada pdf? Jak mohu stáhnout Zrada kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Zrada zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Zrada? stáhnout Zrada epub, stáhnout Zrada ebook epub, Zrada e-kniha ve formátu epub, zdarma Zrada ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Zrada epub? Jak stáhnout knihu Zrada ve formátu epub? Zrada mobi, stáhnout Zrada mobi, stáhnout Zrada e-kniha mobi, Zrada kniha ve formátu mobi, zdarma Zrada ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Zrada mobi? Jak mohu stáhnout knihu Zrada v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Zrada z Martina Cole zdarma? Jak stáhnout Zrada z Martina Cole e-knihu zdarma?

Leave a Reply