Zdravotníci, právo a praxe stáhnout e-knihu pdf, epub, mobi

Zdravotníci, právo a praxe

Zdravotníci, právo a praxe stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Zdravotníci, právo a praxe z Jan Mach

 • Název knihy: Zdravotníci, právo a praxe
 • Autor knihy: Jan Mach
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2018
 • Počet stránek: 183
 • Žánrové knihy: Všeobecné a ostatní
 • ISBN: 978-80-7492-371-5
 • EAN: 9788074923715
 • Dostupné soubory: zdravotnici-pravo-a-praxe-388278.pdf, zdravotnici-pravo-a-praxe-388278.epub, zdravotnici-pravo-a-praxe-388278.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Zdravotníci, právo a praxe v dolní části stránky

Shrnutí knihy Zdravotníci, právo a praxe z Jan Mach

Právník se zaměřením na zdravotnické právo a zkušená zdravotní sestra připravili stručnou, přehlednou a srozumitelnou knihu zaměřenou na řešení praktických situací, s nimiž se dříve nebo později každý zdravotník setká.
Jak postupovat v kritických situacích, jak jednat se soudy, policií, státními orgány, zdravotními pojišťovnami, médii, agresivními pacienty, jak implementovat GDPR apod. Knihu není třeba číst od začátku do konce, stačí si vyhledat odpověď na problém, který právě řešíte, podle kapitol nebo hesel ve věcném rejstříku. Je určena na pomoc lékařům, zdravotním sestrám, porodním asistentkám, klinickým psychologům, klinickým logopedům, fyzioterapeutům a dalším zdravotníkům, jakož i všem, kdo se o problematiku práva ve zdravotnictví zajímají.

Stáhnout Zdravotníci, právo a praxe knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Zdravotníci, právo a praxe je 183 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Zdravotníci, právo a praxe kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Zdravotníci, právo a praxe z Jan Mach – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Zdravotníci, právo a praxe z Jan Mach.

Populární vyhledávání: Zdravotníci, právo a praxe pdf, stáhnout Zdravotníci, právo a praxe pdf, stáhnout Zdravotníci, právo a praxe knihu pdf, Zdravotníci, právo a praxe kniha ve formátu pdf, zdarma Zdravotníci, právo a praxe kniha ke stažení, zdarma Zdravotníci, právo a praxe ebook ve formátu pdf, Zdravotníci, právo a praxe knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Zdravotníci, právo a praxe pdf? Jak mohu stáhnout Zdravotníci, právo a praxe kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Zdravotníci, právo a praxe zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Zdravotníci, právo a praxe? stáhnout Zdravotníci, právo a praxe epub, stáhnout Zdravotníci, právo a praxe ebook epub, Zdravotníci, právo a praxe e-kniha ve formátu epub, zdarma Zdravotníci, právo a praxe ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Zdravotníci, právo a praxe epub? Jak stáhnout knihu Zdravotníci, právo a praxe ve formátu epub? Zdravotníci, právo a praxe mobi, stáhnout Zdravotníci, právo a praxe mobi, stáhnout Zdravotníci, právo a praxe e-kniha mobi, Zdravotníci, právo a praxe kniha ve formátu mobi, zdarma Zdravotníci, právo a praxe ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Zdravotníci, právo a praxe mobi? Jak mohu stáhnout knihu Zdravotníci, právo a praxe v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Zdravotníci, právo a praxe z Jan Mach zdarma? Jak stáhnout Zdravotníci, právo a praxe z Jan Mach e-knihu zdarma?

Leave a Reply