Závratě epub zdarma

Závratě

Závratě stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Závratě z Čada Zdeněk, Černý Rudolf, Čakrt Ondřej a kolektiv

 • Název knihy: Závratě
 • Autor knihy: Čada Zdeněk, Černý Rudolf, Čakrt Ondřej a kolektiv
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 528
 • Žánrové knihy: Klasická medicína
 • ISBN: 978-80-7311-165-6
 • EAN: 9788073111656
 • Dostupné soubory: zavrate-358773.pdf, zavrate-358773.epub, zavrate-358773.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Závratě v dolní části stránky

Shrnutí knihy Závratě z Čada Zdeněk, Černý Rudolf, Čakrt Ondřej a kolektiv

Poruchy rovnováhy v populaci představují velice častý důvod návštěvy lékaře. Obor, který se věnuje problematice se nazývá otoneurologie respektive neurootologie. V našich podmínkách se stále jedná o obor, kterému se z různých důvodů věnuje relativně malá skupina lékařů. Mezi tyto důvody, dle mého názoru, patří především skladba pacientů, kteří v některých případech, nikoliv však ve většině, trpí chronickými a anxiózními obtížemi, což samozřejmě vyvolává u lékařů, ale i u pacientů určitou frustraci z toho, že jim není možné pomoci. Dalším důvodem je určitá nejednotnost a prolínavost diagnostických kritérií některých diagnóz. Jiným důvodem je obecný mysteriózní náhled na tuto část medicíny, která bohužel vede k tomu, že se na ní nahlíží jako na sice složitou kapitolu, která vyžaduje mnoho komplexních mezioborových znalostí, ale s velmi malým efektem pro pacienta.
Proto se nabízí otázka: „Proč se tedy tomu věnovat?“ Odpověď je velice jednoduchá. Je třeba si uvědomit, že druhým nejčastějším důvodem návštěvy u lékaře po bolesti  je porucha rovnováhy a navíc mezi příčinami mohou být i život ohrožující diagnózy jako například ikty, tumory mozku, demyelinizační onemocnění aj.
Cílem publikace je především podat komplexní náhled na současnou otoneurologii a to především na její diagnostiku a terapii. Monografie je určena především začínajícím, ale i pokročilejším lékařům v oboru otoneurologie/neurootologie.

Stáhnout Závratě knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Závratě je 528 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Závratě kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Závratě z Čada Zdeněk, Černý Rudolf, Čakrt Ondřej a kolektiv – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Závratě z Čada Zdeněk, Černý Rudolf, Čakrt Ondřej a kolektiv.

Populární vyhledávání: Závratě pdf, stáhnout Závratě pdf, stáhnout Závratě knihu pdf, Závratě kniha ve formátu pdf, zdarma Závratě kniha ke stažení, zdarma Závratě ebook ve formátu pdf, Závratě knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Závratě pdf? Jak mohu stáhnout Závratě kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Závratě zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Závratě? stáhnout Závratě epub, stáhnout Závratě ebook epub, Závratě e-kniha ve formátu epub, zdarma Závratě ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Závratě epub? Jak stáhnout knihu Závratě ve formátu epub? Závratě mobi, stáhnout Závratě mobi, stáhnout Závratě e-kniha mobi, Závratě kniha ve formátu mobi, zdarma Závratě ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Závratě mobi? Jak mohu stáhnout knihu Závratě v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Závratě z Čada Zdeněk, Černý Rudolf, Čakrt Ondřej a kolektiv zdarma? Jak stáhnout Závratě z Čada Zdeněk, Černý Rudolf, Čakrt Ondřej a kolektiv e-knihu zdarma?

Leave a Reply