Zákon o Nejvyšším kontrolním úřadu – Komentář kniha zdarma

Zákon o Nejvyšším kontrolním úřadu - Komentář

Zákon o Nejvyšším kontrolním úřadu – Komentář stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Zákon o Nejvyšším kontrolním úřadu – Komentář z Koucká Höfferová Tereza

 • Název knihy: Zákon o Nejvyšším kontrolním úřadu – Komentář
 • Autor knihy: Koucká Höfferová Tereza
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 185
 • Žánrové knihy: Daně
 • ISBN: 978-80-7552-740-0
 • EAN: 9788075527400
 • Dostupné soubory: zakon-o-nejvyssim-kontrolnim-uradu-360431.pdf, zakon-o-nejvyssim-kontrolnim-uradu-360431.epub, zakon-o-nejvyssim-kontrolnim-uradu-360431.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Zákon o Nejvyšším kontrolním úřadu – Komentář v dolní části stránky

Shrnutí knihy Zákon o Nejvyšším kontrolním úřadu – Komentář z Koucká Höfferová Tereza

Kniha je praktickou příručkou jak pro orgány samotného NKÚ, jeho členy, kontrolory a další zaměstnance, tak pro všechny instituce i jednotlivce, na něž dopadá kontrolní působnost NKÚ a mohou se tak stát podle zákona o NKÚ kontrolovanými osobami. Komentář je sepsán podle právního stavu k 1. říjnu 2017.
Přestože zákon o Nejvyšším kontrolním úřadu byl přijat již v roce 1993, komentář k tomuto zákonu vychází vůbec poprvé. Zákon o NKÚ přitom patří mezi zákony provádějící Ústavu České republiky, neboť na základě jejího čl. 97 odst. 3 stanoví postavení a působnost NKÚ, jeho organizační strukturu a další podrobnosti jeho činnosti.
Lze proto jen přivítat, že kolektiv autorů prvního komentáře k zákonu o NKÚ je tvořen osobnostmi působícími jak uvnitř, tak vně NKÚ: autory jsou současný prezident NKÚ Ing. Miloslav Kala, ředitelka odboru právního NKÚ Mgr. Tereza Koucká Höfferová, vedoucí oddělení legislativních agend a dokumentace odboru právního NKÚ JUDr. Jiří Krůta, předseda trestního kolegia Nejvyššího soudu a současně člen Kárné komory NKÚ JUDr. František Púry, Ph.D. a soudce Ústavního soudu JUDr. Radovan Suchánek, Ph.D.

Stáhnout Zákon o Nejvyšším kontrolním úřadu – Komentář knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Zákon o Nejvyšším kontrolním úřadu – Komentář je 185 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Zákon o Nejvyšším kontrolním úřadu – Komentář kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Zákon o Nejvyšším kontrolním úřadu – Komentář z Koucká Höfferová Tereza – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Zákon o Nejvyšším kontrolním úřadu – Komentář z Koucká Höfferová Tereza.

Populární vyhledávání: Zákon o Nejvyšším kontrolním úřadu – Komentář pdf, stáhnout Zákon o Nejvyšším kontrolním úřadu – Komentář pdf, stáhnout Zákon o Nejvyšším kontrolním úřadu – Komentář knihu pdf, Zákon o Nejvyšším kontrolním úřadu – Komentář kniha ve formátu pdf, zdarma Zákon o Nejvyšším kontrolním úřadu – Komentář kniha ke stažení, zdarma Zákon o Nejvyšším kontrolním úřadu – Komentář ebook ve formátu pdf, Zákon o Nejvyšším kontrolním úřadu – Komentář knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Zákon o Nejvyšším kontrolním úřadu – Komentář pdf? Jak mohu stáhnout Zákon o Nejvyšším kontrolním úřadu – Komentář kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Zákon o Nejvyšším kontrolním úřadu – Komentář zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Zákon o Nejvyšším kontrolním úřadu – Komentář? stáhnout Zákon o Nejvyšším kontrolním úřadu – Komentář epub, stáhnout Zákon o Nejvyšším kontrolním úřadu – Komentář ebook epub, Zákon o Nejvyšším kontrolním úřadu – Komentář e-kniha ve formátu epub, zdarma Zákon o Nejvyšším kontrolním úřadu – Komentář ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Zákon o Nejvyšším kontrolním úřadu – Komentář epub? Jak stáhnout knihu Zákon o Nejvyšším kontrolním úřadu – Komentář ve formátu epub? Zákon o Nejvyšším kontrolním úřadu – Komentář mobi, stáhnout Zákon o Nejvyšším kontrolním úřadu – Komentář mobi, stáhnout Zákon o Nejvyšším kontrolním úřadu – Komentář e-kniha mobi, Zákon o Nejvyšším kontrolním úřadu – Komentář kniha ve formátu mobi, zdarma Zákon o Nejvyšším kontrolním úřadu – Komentář ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Zákon o Nejvyšším kontrolním úřadu – Komentář mobi? Jak mohu stáhnout knihu Zákon o Nejvyšším kontrolním úřadu – Komentář v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Zákon o Nejvyšším kontrolním úřadu – Komentář z Koucká Höfferová Tereza zdarma? Jak stáhnout Zákon o Nejvyšším kontrolním úřadu – Komentář z Koucká Höfferová Tereza e-knihu zdarma?

Leave a Reply