Zachraňte si kůži! Staňte se narcistou stáhnout knihu

Zachraňte si kůži! Staňte se narcistou

Zachraňte si kůži! Staňte se narcistou stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Zachraňte si kůži! Staňte se narcistou z Fabrice Midal

 • Název knihy: Zachraňte si kůži! Staňte se narcistou
 • Autor knihy: Fabrice Midal
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2018
 • Počet stránek: 144
 • Žánrové knihy: Všeobecné a ostatní
 • ISBN: 978-80-7359-583-8
 • EAN: 9788073595838
 • Dostupné soubory: zachrante-si-kuzi-397272.pdf, zachrante-si-kuzi-397272.epub, zachrante-si-kuzi-397272.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Zachraňte si kůži! Staňte se narcistou v dolní části stránky

Shrnutí knihy Zachraňte si kůži! Staňte se narcistou z Fabrice Midal

Je načase naučit se mít rádi sami sebe…
Máte dojem, že se obětujete pro druhé…Máte pocit, že vás druzí využívají a nechovají se k vám hezky… Jste na pokraji vyhoření, ale netroufáte si říkat ne.
V knize Zachraňte si kůži! Staňte se narcistou nabízí filozof a spisovatel Fabrice Midal zcela nový pohled na báji o Narcisovi. Mýtický hrdina zde není sobecký muž zahleděný do sebe, ale člověk, který má poprvé možnost poznat svou pravou tvář, přijmout ji a mít ji rád. A to je podle Midala správný postoj, z něhož plyne zdravá sebedůvěra a láskyplný vztah k sobě a druhým.

Prostřednictvím objevných závěrů a bezpočtu příkladů z literatury, mytologie a kultury Midal zábavným způsobem dokládá, že být narcistou je jedinou cestou, jak člověk může dobře žít a opravdu milovat – sebe i druhé.

Stáhnout Zachraňte si kůži! Staňte se narcistou knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Zachraňte si kůži! Staňte se narcistou je 144 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Zachraňte si kůži! Staňte se narcistou kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Zachraňte si kůži! Staňte se narcistou z Fabrice Midal – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Zachraňte si kůži! Staňte se narcistou z Fabrice Midal.

Populární vyhledávání: Zachraňte si kůži! Staňte se narcistou pdf, stáhnout Zachraňte si kůži! Staňte se narcistou pdf, stáhnout Zachraňte si kůži! Staňte se narcistou knihu pdf, Zachraňte si kůži! Staňte se narcistou kniha ve formátu pdf, zdarma Zachraňte si kůži! Staňte se narcistou kniha ke stažení, zdarma Zachraňte si kůži! Staňte se narcistou ebook ve formátu pdf, Zachraňte si kůži! Staňte se narcistou knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Zachraňte si kůži! Staňte se narcistou pdf? Jak mohu stáhnout Zachraňte si kůži! Staňte se narcistou kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Zachraňte si kůži! Staňte se narcistou zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Zachraňte si kůži! Staňte se narcistou? stáhnout Zachraňte si kůži! Staňte se narcistou epub, stáhnout Zachraňte si kůži! Staňte se narcistou ebook epub, Zachraňte si kůži! Staňte se narcistou e-kniha ve formátu epub, zdarma Zachraňte si kůži! Staňte se narcistou ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Zachraňte si kůži! Staňte se narcistou epub? Jak stáhnout knihu Zachraňte si kůži! Staňte se narcistou ve formátu epub? Zachraňte si kůži! Staňte se narcistou mobi, stáhnout Zachraňte si kůži! Staňte se narcistou mobi, stáhnout Zachraňte si kůži! Staňte se narcistou e-kniha mobi, Zachraňte si kůži! Staňte se narcistou kniha ve formátu mobi, zdarma Zachraňte si kůži! Staňte se narcistou ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Zachraňte si kůži! Staňte se narcistou mobi? Jak mohu stáhnout knihu Zachraňte si kůži! Staňte se narcistou v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Zachraňte si kůži! Staňte se narcistou z Fabrice Midal zdarma? Jak stáhnout Zachraňte si kůži! Staňte se narcistou z Fabrice Midal e-knihu zdarma?

Leave a Reply