When I Hit You e-kniha pdf zdarma

When I Hit You

When I Hit You stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy When I Hit You z Meena Kandasamy

 • Název knihy: When I Hit You
 • Autor knihy: Meena Kandasamy
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2018
 • Počet stránek: 262
 • Žánrové knihy: Současná beletrie
 • ISBN: 9781786491282
 • EAN: 9781786491282
 • Dostupné soubory: when-i-hit-you-374045.pdf, when-i-hit-you-374045.epub, when-i-hit-you-374045.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy When I Hit You v dolní části stránky

Shrnutí knihy When I Hit You z Meena Kandasamy

“Meena Kandasamy’s vivid, sharp and precise writing makes a triumph of When I Hit You: Or, a Portrait of the Writer as a Young Wife(Atlantic)”- Guardian
Seduced by politics, poetry and an enduring dream of building a better world together, the unnamed narrator falls in love with a university professor. Moving with him to a rain-washed coastal town, she swiftly learns that what for her is a bond of love is for him a contract of ownership. As he sets about reducing her to his idealised version of an obedient wife, bullying her and devouring her ambition of being a writer in the process, she attempts to push back – a resistance he resolves to break with violence and rape.
Shortlisted for the Jhalak Prize, 2018Longlisted for the Dylan Thomas Prize, 2018
Guardian’s Best Books of 2017 Daily Telegraph’s Best Books of 2017 Observer Best Books of 2017 Financial Times Best Books of 2017

Stáhnout When I Hit You knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu When I Hit You je 262 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy When I Hit You kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

When I Hit You z Meena Kandasamy – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize When I Hit You z Meena Kandasamy.

Populární vyhledávání: When I Hit You pdf, stáhnout When I Hit You pdf, stáhnout When I Hit You knihu pdf, When I Hit You kniha ve formátu pdf, zdarma When I Hit You kniha ke stažení, zdarma When I Hit You ebook ve formátu pdf, When I Hit You knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout When I Hit You pdf? Jak mohu stáhnout When I Hit You kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout When I Hit You zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu When I Hit You? stáhnout When I Hit You epub, stáhnout When I Hit You ebook epub, When I Hit You e-kniha ve formátu epub, zdarma When I Hit You ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu When I Hit You epub? Jak stáhnout knihu When I Hit You ve formátu epub? When I Hit You mobi, stáhnout When I Hit You mobi, stáhnout When I Hit You e-kniha mobi, When I Hit You kniha ve formátu mobi, zdarma When I Hit You ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu When I Hit You mobi? Jak mohu stáhnout knihu When I Hit You v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout When I Hit You z Meena Kandasamy zdarma? Jak stáhnout When I Hit You z Meena Kandasamy e-knihu zdarma?

Leave a Reply