Výběr z rozhodovací praxe k Úmluvě OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží (2012) kniha pdf zdarma

Výběr z rozhodovací praxe k Úmluvě OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží (2012)

Výběr z rozhodovací praxe k Úmluvě OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží (2012) stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Výběr z rozhodovací praxe k Úmluvě OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží (2012) z UNCITRAL

 • Název knihy: Výběr z rozhodovací praxe k Úmluvě OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží (2012)
 • Autor knihy: UNCITRAL
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2018
 • Počet stránek: 860
 • Žánrové knihy: Všeobecné a ostatní
 • ISBN: 978-80-7552-931-2
 • EAN: 9788075529312
 • Dostupné soubory: vyber-z-rozhodovaci-praxe-k-umluve-osn-o-smlouvach-o-mezinarodni-koupi-zbozi-366661.pdf, vyber-z-rozhodovaci-praxe-k-umluve-osn-o-smlouvach-o-mezinarodni-koupi-zbozi-366661.epub, vyber-z-rozhodovaci-praxe-k-umluve-osn-o-smlouvach-o-mezinarodni-koupi-zbozi-366661.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Výběr z rozhodovací praxe k Úmluvě OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží (2012) v dolní části stránky

Shrnutí knihy Výběr z rozhodovací praxe k Úmluvě OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží (2012) z UNCITRAL

Důležitým právním nástrojem v oblasti mezinárodního obchodního styku je již více jak třicet let Úmluva OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží, která byla přijata ve Vídni v roce 1980. Tato Úmluva představuje moderní jednotný právní rámec, kterým se řídí kupní smlouvy uzavírané mezi osobami, jejichž místa, resp. sídla podnikání se nacházejí v různých státech. Má vést k harmonizaci mezinárodního obchodního práva, a podpořit tak právní jistotu účastníků přeshraničních obchodních vztahů. Úmluva má v současnosti přes osmdesát členských států, včetně České republiky, jejichž právní řády často vycházejí z odlišných právních kultur a tradic. Je proto nutné zajistit, aby Úmluva byla jednotným způsobem vykládána a používána.

Nakladatelství Wolters Kluwer nyní ve spolupráci s Komisí OSN pro mezinárodní obchodní právo (UNCITRAL) připravuje jedinečnou českou jazykovou verzi původního anglického textu Výběru judikatury týkající se Úmluvy, který vydala Komise v roce 2012 („UNCITRAL Digest of Case Law on the United Nations Convention on Contracts for the International Sale of Goods“). Jeho účelem je jasným, výstižným a objektivním způsobem poskytnout informace důležité z hlediska výkladu Úmluvy. Okomentovaný Výběr soudních rozhodnutí a rozhodčích nálezů může být vodítkem soudců a rozhodců při řešení určitého sporu, ale také pomocným nástrojem právníků či samotných stran při přípravě konkrétní smlouvy. Může rovněž posloužit při výuce a jako dobrý studijní materiál. Výběr má odrážet vývoj judikatury, a proto je Komise zavázána k vydávání jeho pravidelných aktualizací. „Výběr“ z roku 2012 je již druhou revizí, která byla doplněna o stovky nových případů.

Český překlad Výběru z roku 2012 je vytvářen pod odborným vedením JUDr. Zbyška Kordače, LL.M., který působí mimo jiné jako rozhodce Rozhodčího soudu při HK ČR a AK ČR a Vídeňského centra pro mezinárodní arbitráž (VIAC). Česká verze plně odpovídá anglickému originálu, a to jak po stránce obsahové, tak z hlediska systematického.

Stáhnout Výběr z rozhodovací praxe k Úmluvě OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží (2012) knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Výběr z rozhodovací praxe k Úmluvě OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží (2012) je 860 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Výběr z rozhodovací praxe k Úmluvě OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží (2012) kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Výběr z rozhodovací praxe k Úmluvě OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží (2012) z UNCITRAL – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Výběr z rozhodovací praxe k Úmluvě OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží (2012) z UNCITRAL.

Populární vyhledávání: Výběr z rozhodovací praxe k Úmluvě OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží (2012) pdf, stáhnout Výběr z rozhodovací praxe k Úmluvě OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží (2012) pdf, stáhnout Výběr z rozhodovací praxe k Úmluvě OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží (2012) knihu pdf, Výběr z rozhodovací praxe k Úmluvě OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží (2012) kniha ve formátu pdf, zdarma Výběr z rozhodovací praxe k Úmluvě OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží (2012) kniha ke stažení, zdarma Výběr z rozhodovací praxe k Úmluvě OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží (2012) ebook ve formátu pdf, Výběr z rozhodovací praxe k Úmluvě OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží (2012) knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Výběr z rozhodovací praxe k Úmluvě OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží (2012) pdf? Jak mohu stáhnout Výběr z rozhodovací praxe k Úmluvě OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží (2012) kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Výběr z rozhodovací praxe k Úmluvě OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží (2012) zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Výběr z rozhodovací praxe k Úmluvě OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží (2012)? stáhnout Výběr z rozhodovací praxe k Úmluvě OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží (2012) epub, stáhnout Výběr z rozhodovací praxe k Úmluvě OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží (2012) ebook epub, Výběr z rozhodovací praxe k Úmluvě OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží (2012) e-kniha ve formátu epub, zdarma Výběr z rozhodovací praxe k Úmluvě OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží (2012) ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Výběr z rozhodovací praxe k Úmluvě OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží (2012) epub? Jak stáhnout knihu Výběr z rozhodovací praxe k Úmluvě OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží (2012) ve formátu epub? Výběr z rozhodovací praxe k Úmluvě OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží (2012) mobi, stáhnout Výběr z rozhodovací praxe k Úmluvě OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží (2012) mobi, stáhnout Výběr z rozhodovací praxe k Úmluvě OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží (2012) e-kniha mobi, Výběr z rozhodovací praxe k Úmluvě OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží (2012) kniha ve formátu mobi, zdarma Výběr z rozhodovací praxe k Úmluvě OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží (2012) ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Výběr z rozhodovací praxe k Úmluvě OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží (2012) mobi? Jak mohu stáhnout knihu Výběr z rozhodovací praxe k Úmluvě OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží (2012) v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Výběr z rozhodovací praxe k Úmluvě OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží (2012) z UNCITRAL zdarma? Jak stáhnout Výběr z rozhodovací praxe k Úmluvě OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží (2012) z UNCITRAL e-knihu zdarma?

Leave a Reply