Ve větru – o krajině, lásce a tichu stáhnout e-knihu

Ve větru - o krajině, lásce a tichu

Ve větru – o krajině, lásce a tichu stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Ve větru – o krajině, lásce a tichu z Ivana Karásková

 • Název knihy: Ve větru – o krajině, lásce a tichu
 • Autor knihy: Ivana Karásková
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 152
 • Žánrové knihy: Česká a slovenská próza
 • ISBN: 978-80-7295-228-1
 • EAN: 9788072952281
 • Dostupné soubory: ve-vetru-358955.pdf, ve-vetru-358955.epub, ve-vetru-358955.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Ve větru – o krajině, lásce a tichu v dolní části stránky

Shrnutí knihy Ve větru – o krajině, lásce a tichu z Ivana Karásková

Autor říká: „Jsem poutník, který tiše prochází krajinou, zvídavě se rozhlíží a má rád lidi na cestě. Pak si s přáteli sedne kolem ohně, a když uhlíky dohasínají, zvedne oči k Plejádám…“ 30 krátkých zamyšlení rozdělených do tří bloků odpovídá tématům – krajina, lásky v nejrůznějších podobách a vědění, rozum, emoce a ticho. Více než v Horských rozjímáních autor pojednává o Bohu. Barevné ilustrace kreslila pastelkami novinářka Ivana Karásková podle autorových fotek.

Stáhnout Ve větru – o krajině, lásce a tichu knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Ve větru – o krajině, lásce a tichu je 152 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Ve větru – o krajině, lásce a tichu kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Ve větru – o krajině, lásce a tichu z Ivana Karásková – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Ve větru – o krajině, lásce a tichu z Ivana Karásková.

Populární vyhledávání: Ve větru – o krajině, lásce a tichu pdf, stáhnout Ve větru – o krajině, lásce a tichu pdf, stáhnout Ve větru – o krajině, lásce a tichu knihu pdf, Ve větru – o krajině, lásce a tichu kniha ve formátu pdf, zdarma Ve větru – o krajině, lásce a tichu kniha ke stažení, zdarma Ve větru – o krajině, lásce a tichu ebook ve formátu pdf, Ve větru – o krajině, lásce a tichu knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Ve větru – o krajině, lásce a tichu pdf? Jak mohu stáhnout Ve větru – o krajině, lásce a tichu kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Ve větru – o krajině, lásce a tichu zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Ve větru – o krajině, lásce a tichu? stáhnout Ve větru – o krajině, lásce a tichu epub, stáhnout Ve větru – o krajině, lásce a tichu ebook epub, Ve větru – o krajině, lásce a tichu e-kniha ve formátu epub, zdarma Ve větru – o krajině, lásce a tichu ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Ve větru – o krajině, lásce a tichu epub? Jak stáhnout knihu Ve větru – o krajině, lásce a tichu ve formátu epub? Ve větru – o krajině, lásce a tichu mobi, stáhnout Ve větru – o krajině, lásce a tichu mobi, stáhnout Ve větru – o krajině, lásce a tichu e-kniha mobi, Ve větru – o krajině, lásce a tichu kniha ve formátu mobi, zdarma Ve větru – o krajině, lásce a tichu ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Ve větru – o krajině, lásce a tichu mobi? Jak mohu stáhnout knihu Ve větru – o krajině, lásce a tichu v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Ve větru – o krajině, lásce a tichu z Ivana Karásková zdarma? Jak stáhnout Ve větru – o krajině, lásce a tichu z Ivana Karásková e-knihu zdarma?

Leave a Reply