Urinoterapie a nemoci kniha pdf

Urinoterapie a nemoci

Urinoterapie a nemoci stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Urinoterapie a nemoci z Vilma Partyková

 • Název knihy: Urinoterapie a nemoci
 • Autor knihy: Vilma Partyková
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 240
 • Žánrové knihy: Medicína a alternativní medicína
 • ISBN: 978-80-906849-1-1
 • EAN: 9788090684911
 • Dostupné soubory: prakticka-urinoterapie-373045.pdf, prakticka-urinoterapie-373045.epub, prakticka-urinoterapie-373045.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Urinoterapie a nemoci v dolní části stránky

Shrnutí knihy Urinoterapie a nemoci z Vilma Partyková

Kniha Praktická urinoterapie, kterou napsala MUDr. Vilma Partyková, volně navazuje na autorčiny publikace o přírodních metodách prevence a léčení nemocí.

V nové knize MUDr. Partyková dopodrobna vysvětluje postupy pro zbavení se letitých usazenin v cévách, střevech, kloubech, lymfatických cestách, zažívacích orgánech, písku v ledvinách, kamenů v játrech a žlučníku.

Těžištěm knihy jsou pak praktické návody využití urinoterapie při infekcích, alergiích, žaludečně-střevních potížích, poruchách kosterního aparátu, očních, ušních potížích a při zákeřných nemocech, i takzvaně nevyléčitelných. Pozornost je věnována také prohloubení účinnosti urinoterapie užíváním včelích produktů a mumia.

Stáhnout Urinoterapie a nemoci knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Urinoterapie a nemoci je 240 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Urinoterapie a nemoci kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Urinoterapie a nemoci z Vilma Partyková – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Urinoterapie a nemoci z Vilma Partyková.

Populární vyhledávání: Urinoterapie a nemoci pdf, stáhnout Urinoterapie a nemoci pdf, stáhnout Urinoterapie a nemoci knihu pdf, Urinoterapie a nemoci kniha ve formátu pdf, zdarma Urinoterapie a nemoci kniha ke stažení, zdarma Urinoterapie a nemoci ebook ve formátu pdf, Urinoterapie a nemoci knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Urinoterapie a nemoci pdf? Jak mohu stáhnout Urinoterapie a nemoci kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Urinoterapie a nemoci zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Urinoterapie a nemoci? stáhnout Urinoterapie a nemoci epub, stáhnout Urinoterapie a nemoci ebook epub, Urinoterapie a nemoci e-kniha ve formátu epub, zdarma Urinoterapie a nemoci ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Urinoterapie a nemoci epub? Jak stáhnout knihu Urinoterapie a nemoci ve formátu epub? Urinoterapie a nemoci mobi, stáhnout Urinoterapie a nemoci mobi, stáhnout Urinoterapie a nemoci e-kniha mobi, Urinoterapie a nemoci kniha ve formátu mobi, zdarma Urinoterapie a nemoci ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Urinoterapie a nemoci mobi? Jak mohu stáhnout knihu Urinoterapie a nemoci v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Urinoterapie a nemoci z Vilma Partyková zdarma? Jak stáhnout Urinoterapie a nemoci z Vilma Partyková e-knihu zdarma?

Leave a Reply