To mi zaplatíš stáhnout e-knihu pdf zdarma

To mi zaplatíš

To mi zaplatíš stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy To mi zaplatíš z Lisa Jackson

 • Název knihy: To mi zaplatíš
 • Autor knihy: Lisa Jackson
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2018
 • Počet stránek: 488
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-7498-272-9
 • EAN: 9788074982729
 • Dostupné soubory: to-mi-zaplatis-366132.pdf, to-mi-zaplatis-366132.epub, to-mi-zaplatis-366132.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy To mi zaplatíš v dolní části stránky

Shrnutí knihy To mi zaplatíš z Lisa Jackson

Temná tajemství jednoho léta ožívají. Dvacet let čekal vrah na vhodnou příležitost k pomstě…

Měl to být takový kanadský žertík, jaké k letním táborům patří. Vedoucí dívčího oddílu Monica O’Nealová celou dobu všem lezla na nervy, a tak se ji teď ostatní rozhodnou trochu vystrašit. Nic se jí nestane, jen se pořádně vyleká. Vždyť co by se mohlo zkazit? Bohužel všechno.
O dvacet let později vyšetřuje detektiv Lucas Dalton nález lidských ostatků na pozemku bývalého tábora. Lucas to místo dobře zná – jeho otec tábor vedl a Lucas tam pracoval onoho osudného léta, kdy beze stopy zmizely dvě dívky. Jedna se podle všeobecného mínění stala obětí uprchlého zločince, druhá se utopila. Lucas ví, že by měl případ s takovou mírou osobní zainteresovanosti odmítnout. Vždyť už teď je jeho kariéra v ohrožení. Ale možná nastal čas, aby konečně někdo odhalil, jak to tehdy všechno bylo.
Do místa konání tábora přijíždějí další bývalé vedoucí, aby se společně pokusily poskládat události osudové noci. Každá z nich něco ví. Každá z nich slíbila, že si to nechá pro sebe. Nyní se rozhodnou tento dávný slib porušit. Jakmile se ale do toho pustí, přijde všem vzkaz s jednoduchým výhrůžným sdělením: To mi zaplatíš. A pak se začne znovu vraždit.

Stáhnout To mi zaplatíš knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu To mi zaplatíš je 488 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy To mi zaplatíš kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

To mi zaplatíš z Lisa Jackson – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize To mi zaplatíš z Lisa Jackson.

Populární vyhledávání: To mi zaplatíš pdf, stáhnout To mi zaplatíš pdf, stáhnout To mi zaplatíš knihu pdf, To mi zaplatíš kniha ve formátu pdf, zdarma To mi zaplatíš kniha ke stažení, zdarma To mi zaplatíš ebook ve formátu pdf, To mi zaplatíš knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout To mi zaplatíš pdf? Jak mohu stáhnout To mi zaplatíš kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout To mi zaplatíš zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu To mi zaplatíš? stáhnout To mi zaplatíš epub, stáhnout To mi zaplatíš ebook epub, To mi zaplatíš e-kniha ve formátu epub, zdarma To mi zaplatíš ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu To mi zaplatíš epub? Jak stáhnout knihu To mi zaplatíš ve formátu epub? To mi zaplatíš mobi, stáhnout To mi zaplatíš mobi, stáhnout To mi zaplatíš e-kniha mobi, To mi zaplatíš kniha ve formátu mobi, zdarma To mi zaplatíš ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu To mi zaplatíš mobi? Jak mohu stáhnout knihu To mi zaplatíš v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout To mi zaplatíš z Lisa Jackson zdarma? Jak stáhnout To mi zaplatíš z Lisa Jackson e-knihu zdarma?

Leave a Reply