Tisíc dní v Toskánsku pdf, epub, mobi

Tisíc dní v Toskánsku

Tisíc dní v Toskánsku stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Tisíc dní v Toskánsku z Marlena De Blasi

 • Název knihy: Tisíc dní v Toskánsku
 • Autor knihy: Marlena De Blasi
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2018
 • Počet stránek: 288
 • Žánrové knihy: Společenské romány
 • ISBN: 978-80-7565-339-0
 • EAN: 9788075653390
 • Dostupné soubory: tisic-dni-v-toskansku-393287.pdf, tisic-dni-v-toskansku-393287.epub, tisic-dni-v-toskansku-393287.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Tisíc dní v Toskánsku v dolní části stránky

Shrnutí knihy Tisíc dní v Toskánsku z Marlena De Blasi

Americká šéfkuchařka Marlena de Blasi má dvě životní vášně – lásku a jídlo. Obojí nachází v míře vrchovaté v toskánské vesničce San Casciano dei Bagni, kam se přestěhuje z Benátek se svým italským manželem Fernandem. Malebný toskánský venkov, kraj starých olivovníkových hájů a horkých etruských pramenů, je místem, kde hodlají najít ty pravé ingredience dobrého života.

Ve vesničce s pouhými dvěma stovkami svérázných obyvatel se nastěhují do primitivně zrenovované bývalé stáje bez telefonu, bez ústředního topení a s malinkou, skromnou kuchyní. Jejich nový život se v podstatě jen velmi málo liší od života, který zdejší venkované vedou již celá staletí. Sklízejí hrozny na vinicích, sbírají jedlé kaštany, chodí do lesa na houby a ručně trhají olivy.

Pár se brzy spřátelí s charismatickým Barlozzem, neoficiálním vesnickým vůdcem, jehož příběhy a bohaté znalosti místního folkloru Marlenu doslova uhranou. V jeho doprovodu manželé navštěvují sezonní slavnosti a ochutnají čerstvě vylisovaný olivový olej nakapaný na krajíc opečeného venkovského chleba či na oleji osmažené cuketové květy. Objevují venkovské osterie, kde se vaří podle toho, co se toho dne sklidilo, případně ulovilo. Barlozzo je ochotně zasvěcuje do místních tradic, starými bylinnými lektvary počínaje a toskánským zemědělstvím konče; ale má i svá tajemství. Jedno z nich se týká vesnické krásky Floriany, jejíž nemoc Marlenu naučí, že šťastný život je ve skutečnosti volbou každého člověka.

Tisíc dní v Toskánku je román plný těch nejrozmanitějších a nejlahodnějších zemitých chutí stejně jako tradiční toskánská kuchyně a okouzlí všechny čtenáře, kteří chtějí poznat skutečnou duší Toskánska. Kniha je doplněna autorčinými recepty klasické toskánské kuchyně.

Stáhnout Tisíc dní v Toskánsku knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Tisíc dní v Toskánsku je 288 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Tisíc dní v Toskánsku kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Tisíc dní v Toskánsku z Marlena De Blasi – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Tisíc dní v Toskánsku z Marlena De Blasi.

Populární vyhledávání: Tisíc dní v Toskánsku pdf, stáhnout Tisíc dní v Toskánsku pdf, stáhnout Tisíc dní v Toskánsku knihu pdf, Tisíc dní v Toskánsku kniha ve formátu pdf, zdarma Tisíc dní v Toskánsku kniha ke stažení, zdarma Tisíc dní v Toskánsku ebook ve formátu pdf, Tisíc dní v Toskánsku knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Tisíc dní v Toskánsku pdf? Jak mohu stáhnout Tisíc dní v Toskánsku kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Tisíc dní v Toskánsku zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Tisíc dní v Toskánsku? stáhnout Tisíc dní v Toskánsku epub, stáhnout Tisíc dní v Toskánsku ebook epub, Tisíc dní v Toskánsku e-kniha ve formátu epub, zdarma Tisíc dní v Toskánsku ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Tisíc dní v Toskánsku epub? Jak stáhnout knihu Tisíc dní v Toskánsku ve formátu epub? Tisíc dní v Toskánsku mobi, stáhnout Tisíc dní v Toskánsku mobi, stáhnout Tisíc dní v Toskánsku e-kniha mobi, Tisíc dní v Toskánsku kniha ve formátu mobi, zdarma Tisíc dní v Toskánsku ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Tisíc dní v Toskánsku mobi? Jak mohu stáhnout knihu Tisíc dní v Toskánsku v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Tisíc dní v Toskánsku z Marlena De Blasi zdarma? Jak stáhnout Tisíc dní v Toskánsku z Marlena De Blasi e-knihu zdarma?

Leave a Reply