Tanečnica kniha epub zdarma

Tanečnica

Tanečnica stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Tanečnica z Michaela Ella Hajduková

 • Název knihy: Tanečnica
 • Autor knihy: Michaela Ella Hajduková
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 344
 • Žánrové knihy: Historické romány
 • ISBN: 978-80-8164-148-0
 • EAN: 9788081641480
 • Dostupné soubory: tanecnica-370986.pdf, tanecnica-370986.epub, tanecnica-370986.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Tanečnica v dolní části stránky

Shrnutí knihy Tanečnica z Michaela Ella Hajduková

Julienova rodina a ďalšie tisíce židov zomreli strašnou smrťou v koncentračných táboroch. Jedna z mojich dvoch najlepších kamarátok má vytetované číslo, ktorého sa nikdy nezbaví. Druhá zomrela pod rukami doktora Mengeleho, ktorého meno vyslovila Olive len pošepky a cez zovreté pery. Ako jej mám po tom všetkom povedať, že som odišla do Nemecka a vzala si Nemca v nacistickej uniforme?

Bohémske 20. roky 20. storočia v Paríži. Geraldine de Laffont tancuje vo vzduchu na čiernych stuhách. Jej životom je divadlo Folies Bergére a jeden nemecký muž. Je mladá a bezstarostná, až kým pritvrdo nedopadne na zem – jej stuhy sa zmenia na nacistické vlajky a milovaný muž má odrazu nacistickú uniformu.

Zdrvená Geraldine poznačená príchodom vojny stráca viac ako len vlastné ilúzie. Osud jej vracia lásku, ale berie viac, ako je človek schopný uniesť.
Jej mrazivý príbeh je ako zostup do neznámeho podzemia. Začnete v krásnom zámku a pôjdete hlbšie… chodby času vás prevedú životom odvážnej ženy a vzápätí vás nepripravených hodia z pompéznych divadelných dosiek do zbombardovaných Drážďan. Okázalé chodby Reichstagu v Berlíne i šesť mŕtvych detí vo vodcovom bunkri. Ako hlboko sa dá ukryť pravda?

O mnoho rokov neskôr prichádza do Paríža Júlia rozhodnutá vypátrať svoje korene. Skutočnosť, že zdedila zámok, však zďaleka nie je takým šokom ako to, že otvorí Pandorinu skrinku a vypustí z nej všetky hrôzy, ktoré musela prežiť jedna nešťastná… Tanečnica.

Stáhnout Tanečnica knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Tanečnica je 344 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Tanečnica kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Tanečnica z Michaela Ella Hajduková – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Tanečnica z Michaela Ella Hajduková.

Populární vyhledávání: Tanečnica pdf, stáhnout Tanečnica pdf, stáhnout Tanečnica knihu pdf, Tanečnica kniha ve formátu pdf, zdarma Tanečnica kniha ke stažení, zdarma Tanečnica ebook ve formátu pdf, Tanečnica knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Tanečnica pdf? Jak mohu stáhnout Tanečnica kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Tanečnica zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Tanečnica? stáhnout Tanečnica epub, stáhnout Tanečnica ebook epub, Tanečnica e-kniha ve formátu epub, zdarma Tanečnica ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Tanečnica epub? Jak stáhnout knihu Tanečnica ve formátu epub? Tanečnica mobi, stáhnout Tanečnica mobi, stáhnout Tanečnica e-kniha mobi, Tanečnica kniha ve formátu mobi, zdarma Tanečnica ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Tanečnica mobi? Jak mohu stáhnout knihu Tanečnica v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Tanečnica z Michaela Ella Hajduková zdarma? Jak stáhnout Tanečnica z Michaela Ella Hajduková e-knihu zdarma?

Leave a Reply