Systém, který léčí pdf

Systém, který léčí

Systém, který léčí stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Systém, který léčí z Sergej N. Lazarev

 • Název knihy: Systém, který léčí
 • Autor knihy: Sergej N. Lazarev
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 228
 • Žánrové knihy: Všeobecné a ostatní
 • ISBN: 978-80-906389-5-2
 • EAN: 9788090638952
 • Dostupné soubory: system-ktery-leci-366996.pdf, system-ktery-leci-366996.epub, system-ktery-leci-366996.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Systém, který léčí v dolní části stránky

Shrnutí knihy Systém, který léčí z Sergej N. Lazarev

Výsledky výzkumů Sergeje Lazareva v bioenergetice jsou dány dvaceti lety práce v této oblasti, filosofickým pochopením světa a také přesvědčivým praktickým ověřením všech základních filosofických a teoretických předpokladů.

Autor se pokusil odhalit příčiny neutěšeného fyzického stavu lidí, ukázat možnosti a způsoby jeho změny prostřednictvím korekcí jemných struktur pole, formulovat, co je to gramotný vztah k bioenergetice a k rozvoji schopností a možností člověka. Základem proměny našeho ducha, naší duše se musí stát pochopení světa, který nás obklopuje, a tvrdá sebekázeň – to je dnes bezpodmínečný předpoklad přežití člověka jako druhu.

V knize jsou poskytnuty informace nezbytné k tomu, abychom si uvědomili složitost problémů, které dnes vyvstaly před každým člověkem. Protože v posledních letech se značně vyostřily všechny energetické procesy na Zemi a to, čemu říkáme v bioenergetice karma, tedy zákon odplaty, funguje nesrovnatelně rychleji než dřív.

Mnozí čtenáři se v knize setkají s velmi nečekanými a pro ně zcela novými informacemi, které budou připomínat scény ze světa sci-fi.

Sergej Lazarev je však badatel, a i kdyby se vám zdály uvedené závěry a fakta co nejfantastičtější, je to naše dnešní skutečnost, mnohokrát prověřená a potvrzená výsledky jeho práce.

Stáhnout Systém, který léčí knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Systém, který léčí je 228 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Systém, který léčí kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Systém, který léčí z Sergej N. Lazarev – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Systém, který léčí z Sergej N. Lazarev.

Populární vyhledávání: Systém, který léčí pdf, stáhnout Systém, který léčí pdf, stáhnout Systém, který léčí knihu pdf, Systém, který léčí kniha ve formátu pdf, zdarma Systém, který léčí kniha ke stažení, zdarma Systém, který léčí ebook ve formátu pdf, Systém, který léčí knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Systém, který léčí pdf? Jak mohu stáhnout Systém, který léčí kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Systém, který léčí zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Systém, který léčí? stáhnout Systém, který léčí epub, stáhnout Systém, který léčí ebook epub, Systém, který léčí e-kniha ve formátu epub, zdarma Systém, který léčí ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Systém, který léčí epub? Jak stáhnout knihu Systém, který léčí ve formátu epub? Systém, který léčí mobi, stáhnout Systém, který léčí mobi, stáhnout Systém, který léčí e-kniha mobi, Systém, který léčí kniha ve formátu mobi, zdarma Systém, který léčí ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Systém, který léčí mobi? Jak mohu stáhnout knihu Systém, který léčí v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Systém, který léčí z Sergej N. Lazarev zdarma? Jak stáhnout Systém, který léčí z Sergej N. Lazarev e-knihu zdarma?

Leave a Reply