Stopy v srdci stáhnout e-knihu

Stopy v srdci

Stopy v srdci stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Stopy v srdci z Bohumil Ždichynec

 • Název knihy: Stopy v srdci
 • Autor knihy: Bohumil Ždichynec
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 326
 • Žánrové knihy: Literatura faktu
 • ISBN: 978-80-87200-04-9
 • EAN: 9788087200049
 • Dostupné soubory: stopy-v-srdci-362899.pdf, stopy-v-srdci-362899.epub, stopy-v-srdci-362899.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Stopy v srdci v dolní části stránky

Shrnutí knihy Stopy v srdci z Bohumil Ždichynec

Není život pouhou hrou pokusu a omylu? Přetrvá v nás – a v srdcích těch, co přijdou po nás – obraz původní krajiny? V beletristicky psané, čtivé faktografické knize provází autor čtenáře historií krásného koutu jižních Čech. Itinerář cesty přizpůsobil poznávání osudů z dochovaných útržkovitých záznamů pamětníků, nesoustavných deníkových poznámek a ze studia kronik kraje jižních Čech, kde žili jeho předci po několik staletí. Autorovým průvodcem dějinami této magické krajiny ve střídání generací předků je symbolicky anděl. „Až si tudíž čtenáři budou moci s chutí přibližovat tolikeré stopy v srdci, zasuté i oživlé minulosti vyprávění, nechť ocení též autorův cit a smysl pro namnoze sedmibolestnou rozmanitost krajiny. Nic z toho neskončilo, nic nepropadlo v paměti, to vše naopak zanechalo i prostřednictvím autorových vstupů do života předků i do životů našich nevysychající a nesmazatelné stopy v srdci. Čtěme tedy o nich, čtěme i v nich,“ píše v úvodu ke knize doc. PhDr. Vladimír Novotný, Ph.D. Je to víra v lepší svět, která provází autora na poutní cestě ke kořenům života. „K lidské zralosti patří znát své hranice a orientovat se dostatečným způsobem v současnosti. Autor se dokáže na podstatu věcí podívat novým a nečekaným pohledem, což je přínosem publikace. K tomu patří i hodnotící pohled na české dějiny,“ uvádí v doslovu PhDr. Olga Nytrová. Kniha je ilustrována zajímavými fotografiemi z archivů.

Stáhnout Stopy v srdci knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Stopy v srdci je 326 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Stopy v srdci kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Stopy v srdci z Bohumil Ždichynec – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Stopy v srdci z Bohumil Ždichynec.

Populární vyhledávání: Stopy v srdci pdf, stáhnout Stopy v srdci pdf, stáhnout Stopy v srdci knihu pdf, Stopy v srdci kniha ve formátu pdf, zdarma Stopy v srdci kniha ke stažení, zdarma Stopy v srdci ebook ve formátu pdf, Stopy v srdci knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Stopy v srdci pdf? Jak mohu stáhnout Stopy v srdci kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Stopy v srdci zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Stopy v srdci? stáhnout Stopy v srdci epub, stáhnout Stopy v srdci ebook epub, Stopy v srdci e-kniha ve formátu epub, zdarma Stopy v srdci ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Stopy v srdci epub? Jak stáhnout knihu Stopy v srdci ve formátu epub? Stopy v srdci mobi, stáhnout Stopy v srdci mobi, stáhnout Stopy v srdci e-kniha mobi, Stopy v srdci kniha ve formátu mobi, zdarma Stopy v srdci ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Stopy v srdci mobi? Jak mohu stáhnout knihu Stopy v srdci v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Stopy v srdci z Bohumil Ždichynec zdarma? Jak stáhnout Stopy v srdci z Bohumil Ždichynec e-knihu zdarma?

Leave a Reply