Sportovní marketing – CSR a sponzoring pdf

Sportovní marketing - CSR a sponzoring

Sportovní marketing – CSR a sponzoring stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Sportovní marketing – CSR a sponzoring z Vilém Kunz

 • Název knihy: Sportovní marketing – CSR a sponzoring
 • Autor knihy: Vilém Kunz
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2018
 • Počet stránek: 176
 • Žánrové knihy: Finance
 • ISBN: 978-80-271-0560-1
 • EAN: 9788027105601
 • Dostupné soubory: sportovni-marketing-csr-a-sponzoring-376048.pdf, sportovni-marketing-csr-a-sponzoring-376048.epub, sportovni-marketing-csr-a-sponzoring-376048.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Sportovní marketing – CSR a sponzoring v dolní části stránky

Shrnutí knihy Sportovní marketing – CSR a sponzoring z Vilém Kunz

Cílem knihy je přiblížit stěžejní proměny profesionálního světa sportu a hlouběji analyzovat jejich dopady na oblast sportovního marketingu, včetně možností efektivního využívání některých jeho moderních nástrojů. Kromě hlavních teoretických východisek kniha přináší mnoho inspirativních příkladů ze zahraničního i tuzemského prostředí. Při zpracování publikace autor využil poznatků získaných jak v rámci své vědecko-výzkumné činnosti, tak i v rámci spolupráce s některými předními sportovními kluby v České republice.

Publikace se jako první u nás komplexně věnuje možnostem využití principů konceptu společenské odpovědnosti organizací (CSR) v oblasti sportu. Všímá si hlavních podpůrných argumentů pro spojení CSR a sportu, stejně jako klíčových interních a externích motivů sportovních organizací k jejich zapojení do CSR aktivit. Blíže jsou představeny CSR iniciativy mezinárodních řídících sportovních institucí, významných ligových soutěží v zámoří či v Evropě či některých předních sportovních klubů u nás i v zahraničí. Autor navíc přináší i praktická doporučení týkající se zejména efektivního zavádění principů CSR do řízení sportovních organizací, včetně představení jednotlivých fází a kroků implementačního procesu. Zároveň je i prostřednictvím výsledků řady respektovaných výzkumů ukázáno, že implementace CSR do řízení sportovních organizací může přinášet benefity nejen okolní společnosti, ale též sportovním organizacím samotným.

Publikace je určena současným a budoucím marketingovým manažerům sportovních organizací, kteří si chtějí osvojit moderní techniky v oblasti marketingové komunikace, public relations či sportovního sponzoringu. Vedle toho mohou publikaci využít i marketingoví či CSR manažeři podniků, kteří se ve svých CSR politikách či marketingových programech snaží zaměřit na podporu sportu a pohybových aktivit. Kniha bude přínosná i pro ty čtenáře, kteří se zabývají sportovním managementem, sociologií či ekonomikou sportu.

Stáhnout Sportovní marketing – CSR a sponzoring knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Sportovní marketing – CSR a sponzoring je 176 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Sportovní marketing – CSR a sponzoring kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Sportovní marketing – CSR a sponzoring z Vilém Kunz – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Sportovní marketing – CSR a sponzoring z Vilém Kunz.

Populární vyhledávání: Sportovní marketing – CSR a sponzoring pdf, stáhnout Sportovní marketing – CSR a sponzoring pdf, stáhnout Sportovní marketing – CSR a sponzoring knihu pdf, Sportovní marketing – CSR a sponzoring kniha ve formátu pdf, zdarma Sportovní marketing – CSR a sponzoring kniha ke stažení, zdarma Sportovní marketing – CSR a sponzoring ebook ve formátu pdf, Sportovní marketing – CSR a sponzoring knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Sportovní marketing – CSR a sponzoring pdf? Jak mohu stáhnout Sportovní marketing – CSR a sponzoring kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Sportovní marketing – CSR a sponzoring zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Sportovní marketing – CSR a sponzoring? stáhnout Sportovní marketing – CSR a sponzoring epub, stáhnout Sportovní marketing – CSR a sponzoring ebook epub, Sportovní marketing – CSR a sponzoring e-kniha ve formátu epub, zdarma Sportovní marketing – CSR a sponzoring ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Sportovní marketing – CSR a sponzoring epub? Jak stáhnout knihu Sportovní marketing – CSR a sponzoring ve formátu epub? Sportovní marketing – CSR a sponzoring mobi, stáhnout Sportovní marketing – CSR a sponzoring mobi, stáhnout Sportovní marketing – CSR a sponzoring e-kniha mobi, Sportovní marketing – CSR a sponzoring kniha ve formátu mobi, zdarma Sportovní marketing – CSR a sponzoring ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Sportovní marketing – CSR a sponzoring mobi? Jak mohu stáhnout knihu Sportovní marketing – CSR a sponzoring v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Sportovní marketing – CSR a sponzoring z Vilém Kunz zdarma? Jak stáhnout Sportovní marketing – CSR a sponzoring z Vilém Kunz e-knihu zdarma?

Leave a Reply