Sovětský těžký tank T-10 a jeho varianty stáhnout e-knihu mobi

Sovětský těžký tank T-10 a jeho varianty

Sovětský těžký tank T-10 a jeho varianty stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Sovětský těžký tank T-10 a jeho varianty z James Kinnear

 • Název knihy: Sovětský těžký tank T-10 a jeho varianty
 • Autor knihy: James Kinnear
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2018
 • Počet stránek: 232
 • Žánrové knihy: Armáda, zbraně a vojenská technika
 • ISBN: 978-80-271-0706-3
 • EAN: 9788027107063
 • Dostupné soubory: sovetsky-tezky-tank-t-10-a-jeho-varianty-370417.pdf, sovetsky-tezky-tank-t-10-a-jeho-varianty-370417.epub, sovetsky-tezky-tank-t-10-a-jeho-varianty-370417.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Sovětský těžký tank T-10 a jeho varianty v dolní části stránky

Shrnutí knihy Sovětský těžký tank T-10 a jeho varianty z James Kinnear

Impozantní tank T-10 byl posledním těžkým tankem zařazeným do výzbroje sovětské armády a měl být nástupcem neméně impozantních tanků řady IS. Zcela také odpovídal Stalinově velikášské mentalitě. Obyvatelé Československa měli bohužel tu čest osobně poznat tyto tanky při invazi vojsk Varšavské smlouvy v roce 1968. Tvořily rovněž součást divizí rozmístěných na území někdejší Německé demokratické republiky.

Tato kniha je podrobnou zprávou o historii a variantách T-10, popisuje jeho vývoj od IS-3, i politiku a komplikace související s jeho výrobou v různých konkurenčních závodech v Leningradu a Čeljabinsku. Je to kompletní příběh T-10 se všemi technickými podrobnostmi, schématy a unikátními více než 300 fotografiemi, který vychází z nedávno odtajněných původních ruských a ukrajinských zdrojů, nechybějí ani nádherné celobarevné kresby.

Stáhnout Sovětský těžký tank T-10 a jeho varianty knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Sovětský těžký tank T-10 a jeho varianty je 232 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Sovětský těžký tank T-10 a jeho varianty kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Sovětský těžký tank T-10 a jeho varianty z James Kinnear – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Sovětský těžký tank T-10 a jeho varianty z James Kinnear.

Populární vyhledávání: Sovětský těžký tank T-10 a jeho varianty pdf, stáhnout Sovětský těžký tank T-10 a jeho varianty pdf, stáhnout Sovětský těžký tank T-10 a jeho varianty knihu pdf, Sovětský těžký tank T-10 a jeho varianty kniha ve formátu pdf, zdarma Sovětský těžký tank T-10 a jeho varianty kniha ke stažení, zdarma Sovětský těžký tank T-10 a jeho varianty ebook ve formátu pdf, Sovětský těžký tank T-10 a jeho varianty knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Sovětský těžký tank T-10 a jeho varianty pdf? Jak mohu stáhnout Sovětský těžký tank T-10 a jeho varianty kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Sovětský těžký tank T-10 a jeho varianty zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Sovětský těžký tank T-10 a jeho varianty? stáhnout Sovětský těžký tank T-10 a jeho varianty epub, stáhnout Sovětský těžký tank T-10 a jeho varianty ebook epub, Sovětský těžký tank T-10 a jeho varianty e-kniha ve formátu epub, zdarma Sovětský těžký tank T-10 a jeho varianty ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Sovětský těžký tank T-10 a jeho varianty epub? Jak stáhnout knihu Sovětský těžký tank T-10 a jeho varianty ve formátu epub? Sovětský těžký tank T-10 a jeho varianty mobi, stáhnout Sovětský těžký tank T-10 a jeho varianty mobi, stáhnout Sovětský těžký tank T-10 a jeho varianty e-kniha mobi, Sovětský těžký tank T-10 a jeho varianty kniha ve formátu mobi, zdarma Sovětský těžký tank T-10 a jeho varianty ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Sovětský těžký tank T-10 a jeho varianty mobi? Jak mohu stáhnout knihu Sovětský těžký tank T-10 a jeho varianty v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Sovětský těžký tank T-10 a jeho varianty z James Kinnear zdarma? Jak stáhnout Sovětský těžký tank T-10 a jeho varianty z James Kinnear e-knihu zdarma?

Leave a Reply