Slovensko-český a česko-slovenský praktický slovník

Slovensko-český a česko-slovenský praktický slovník

Slovensko-český a česko-slovenský praktický slovník stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Slovensko-český a česko-slovenský praktický slovník z Stejskalová Petra

 • Název knihy: Slovensko-český a česko-slovenský praktický slovník
 • Autor knihy: Stejskalová Petra
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2018
 • Počet stránek: 660
 • Žánrové knihy: Ostatní
 • ISBN: 978-80-7335-470-1
 • EAN: 9788073354701
 • Dostupné soubory: slovensko-cesky-a-cesko-slovensky-prakticky-slovnik-381158.pdf, slovensko-cesky-a-cesko-slovensky-prakticky-slovnik-381158.epub, slovensko-cesky-a-cesko-slovensky-prakticky-slovnik-381158.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Slovensko-český a česko-slovenský praktický slovník v dolní části stránky

Shrnutí knihy Slovensko-český a česko-slovenský praktický slovník z Stejskalová Petra

– živá slovní zásoba
– praktické využití
– více než 12 000 hesel v každé části
– stručný přehled slovenské mluvnice a pravopisu

Praktický slovensko-český a česko-slovenský slovník náleží k řadě malých praktických slovníků nakladatelství LEDA a zároveň z této řady určitým způsobem vybočuje. Je to dáno specifickým vztahem slovenštiny a češtiny, jazyků vzájemně si blízkých, se společnou kulturní tradicí a s více než sedmdesátiletou koexistencí v bývalém Československu. Výběr výrazů a koncepce slovníkových hesel vychází právě z této specifické jazykověhistorické situace a odráží současný stav, kdy slovenští a zejména čeští mluvčí narození po vzniku samostatných republik ztrácejí, nebo dokonce již ztratili schopnost pasivní bilingvní percepce.
Slovník je určen především pro českého uživatele, proto je slovensko-česká část, obsahující 12 161 slovníkových hesel, rozpracována podrobněji a vedle vlastního překladu jednotlivých výrazů zahrnuje i některé gramatické, stylistické či idiomatické informace. Oddíl česko-slovenský, v rozsahu 12 237 hesel, se soustřeďuje převážně na překlad.
Součástí slovníku je i stručný přehled slovenské mluvnice a pravopisu.

Stáhnout Slovensko-český a česko-slovenský praktický slovník knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Slovensko-český a česko-slovenský praktický slovník je 660 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Slovensko-český a česko-slovenský praktický slovník kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Slovensko-český a česko-slovenský praktický slovník z Stejskalová Petra – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Slovensko-český a česko-slovenský praktický slovník z Stejskalová Petra.

Populární vyhledávání: Slovensko-český a česko-slovenský praktický slovník pdf, stáhnout Slovensko-český a česko-slovenský praktický slovník pdf, stáhnout Slovensko-český a česko-slovenský praktický slovník knihu pdf, Slovensko-český a česko-slovenský praktický slovník kniha ve formátu pdf, zdarma Slovensko-český a česko-slovenský praktický slovník kniha ke stažení, zdarma Slovensko-český a česko-slovenský praktický slovník ebook ve formátu pdf, Slovensko-český a česko-slovenský praktický slovník knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Slovensko-český a česko-slovenský praktický slovník pdf? Jak mohu stáhnout Slovensko-český a česko-slovenský praktický slovník kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Slovensko-český a česko-slovenský praktický slovník zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Slovensko-český a česko-slovenský praktický slovník? stáhnout Slovensko-český a česko-slovenský praktický slovník epub, stáhnout Slovensko-český a česko-slovenský praktický slovník ebook epub, Slovensko-český a česko-slovenský praktický slovník e-kniha ve formátu epub, zdarma Slovensko-český a česko-slovenský praktický slovník ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Slovensko-český a česko-slovenský praktický slovník epub? Jak stáhnout knihu Slovensko-český a česko-slovenský praktický slovník ve formátu epub? Slovensko-český a česko-slovenský praktický slovník mobi, stáhnout Slovensko-český a česko-slovenský praktický slovník mobi, stáhnout Slovensko-český a česko-slovenský praktický slovník e-kniha mobi, Slovensko-český a česko-slovenský praktický slovník kniha ve formátu mobi, zdarma Slovensko-český a česko-slovenský praktický slovník ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Slovensko-český a česko-slovenský praktický slovník mobi? Jak mohu stáhnout knihu Slovensko-český a česko-slovenský praktický slovník v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Slovensko-český a česko-slovenský praktický slovník z Stejskalová Petra zdarma? Jak stáhnout Slovensko-český a česko-slovenský praktický slovník z Stejskalová Petra e-knihu zdarma?

Leave a Reply