Savoir-Vivre na obchodních cestách stáhnout knihu pdf

Savoir-Vivre na obchodních cestách

Savoir-Vivre na obchodních cestách stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Savoir-Vivre na obchodních cestách z Pernal Ewa

 • Název knihy: Savoir-Vivre na obchodních cestách
 • Autor knihy: Pernal Ewa
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2005
 • Počet stránek: 242
 • Žánrové knihy: Cestopisy a reportáže
 • ISBN: 80-86119-59-9
 • EAN: 0317464
 • Dostupné soubory: savoir-vivre-na-obchodnich-cestach-376743.pdf, savoir-vivre-na-obchodnich-cestach-376743.epub, savoir-vivre-na-obchodnich-cestach-376743.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Savoir-Vivre na obchodních cestách v dolní části stránky

Shrnutí knihy Savoir-Vivre na obchodních cestách z Pernal Ewa

Jedním ze základních předpokladů úspěšného obchodu je navázání dobrých osobních vztahů s naším partnerem. Kniha je určena především těm, kteří přijíždějí do zahraničí z obchodních či služebních důvodů, užitečné informace zde však najde i zvídavější turista. Čtenář se seznámí se zvyklostmi a specifiky společenského chování v zemích, s kterými Česká republika přichází nejčastěji do obchodního a kulturního společenského styku. Kapitoly věnované jednotlivým zemím jsou tvořeny třemi skupinami otázek: historické a kulturní pozadí, organizační kultura a styl práce, etiketa. Základní znalosti o dané zemi, jejích dějinách, náboženství a řeči následují otázky jako jsou vyznávané hodnoty a zavedené normy jednání, metody řízení a rozhodování, organizace a průběh schůzek, styl vyjednávání atd. Třetí skupina je nejpodrobnější a pojednává o platných zásadách společenské hierarchie, zvláštnostech jmen a titulů, způsobu jakým se zdraví a vítá, významech znaků a gest, pravidlech pohostinnosti, či etiketě u stolu.

Stáhnout Savoir-Vivre na obchodních cestách knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Savoir-Vivre na obchodních cestách je 242 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Savoir-Vivre na obchodních cestách kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Savoir-Vivre na obchodních cestách z Pernal Ewa – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Savoir-Vivre na obchodních cestách z Pernal Ewa.

Populární vyhledávání: Savoir-Vivre na obchodních cestách pdf, stáhnout Savoir-Vivre na obchodních cestách pdf, stáhnout Savoir-Vivre na obchodních cestách knihu pdf, Savoir-Vivre na obchodních cestách kniha ve formátu pdf, zdarma Savoir-Vivre na obchodních cestách kniha ke stažení, zdarma Savoir-Vivre na obchodních cestách ebook ve formátu pdf, Savoir-Vivre na obchodních cestách knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Savoir-Vivre na obchodních cestách pdf? Jak mohu stáhnout Savoir-Vivre na obchodních cestách kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Savoir-Vivre na obchodních cestách zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Savoir-Vivre na obchodních cestách? stáhnout Savoir-Vivre na obchodních cestách epub, stáhnout Savoir-Vivre na obchodních cestách ebook epub, Savoir-Vivre na obchodních cestách e-kniha ve formátu epub, zdarma Savoir-Vivre na obchodních cestách ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Savoir-Vivre na obchodních cestách epub? Jak stáhnout knihu Savoir-Vivre na obchodních cestách ve formátu epub? Savoir-Vivre na obchodních cestách mobi, stáhnout Savoir-Vivre na obchodních cestách mobi, stáhnout Savoir-Vivre na obchodních cestách e-kniha mobi, Savoir-Vivre na obchodních cestách kniha ve formátu mobi, zdarma Savoir-Vivre na obchodních cestách ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Savoir-Vivre na obchodních cestách mobi? Jak mohu stáhnout knihu Savoir-Vivre na obchodních cestách v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Savoir-Vivre na obchodních cestách z Pernal Ewa zdarma? Jak stáhnout Savoir-Vivre na obchodních cestách z Pernal Ewa e-knihu zdarma?

Leave a Reply