Radost z ticha kniha pdf zdarma

Radost z ticha

Radost z ticha stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Radost z ticha z Kagge Erling

 • Název knihy: Radost z ticha
 • Autor knihy: Kagge Erling
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2018
 • Počet stránek: 232
 • Žánrové knihy: Psychologie a komunikace
 • ISBN: 978-80-7555-042-2
 • EAN: 9788075550422
 • Dostupné soubory: radost-z-ticha-proc-zavrit-dvere-pred-hlukem-sveta-367518.pdf, radost-z-ticha-proc-zavrit-dvere-pred-hlukem-sveta-367518.epub, radost-z-ticha-proc-zavrit-dvere-pred-hlukem-sveta-367518.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Radost z ticha v dolní části stránky

Shrnutí knihy Radost z ticha z Kagge Erling

Ticho není pouhou absencí zvuku, nýbrž kýženým stavem, kdy můžeme ko-nečně slyšet sami sebe.

Jak souvisí ticho se štěstím? Ochuzují nás slova o hloubku prožitku? Jak najít ticho uprostřed vřavy velkoměsta? Podobné otázky se staly vášní norského polárníka aspisovatele Erlinga Kaggeho. Dobrodružný filozof zacal o tichu přemýšlet, číst, přednášet a psát, až nakonec do-spěl k třiatřiceti odpovědím. Přinesl je v meditativní knize, jejíž četba dokáže lidem změnit život. Radost z ticha se stala světovou knižní událostí a dočkala se překladu do několika desítek jazyků.

Na světě není mnoho polárních badatelů, s nimiž byste se mohli bavit o Immanuelu Kantovi, a stejně tak nenajdete mnoho filozofů, kteří by si obuli sněžnice a vydali se na nejodlehlejší místa planety. V této knize proto nejde o to, kolik Erling Kagge pod-nikl polárních, námořních a vysokohorských výprav, ale o poznání, které si z nich přinesl zpět.

Jak napsal další světově proslulý cestovatel, sir Ranulph Fiennes: „Mezi objeviteli je Erling Kagge světová třída a do stejné kategorie patří i jako spisovatel. Tato dechbe-roucí, inspirativní malá kniha nás učí, jak najít vzácné okamžiky ticha – na pláních Antarktidy i ve vlaku uprostřed dopravní špičky.“ O autorovi

Erling Kagge (* 1963) je norský polárník, právník, nakladatel, autor osmi knih a otec tří dcer. Drží několik objevitelských prvenství. Je prvním člověkem, který přešel na vlastní pěst Antarktidu k jižnímu pólu, přičemž strávil 50 dní bez rádiového kontaktu s okolním světem. Prvenství mu přísluší také v dobytí všech „tří pólů“ zeměkoule – severního a jižního pólu a vrcholu Mount Everestu. Zkoumal i divočinu velkoměsta, když během pěti dní podešel New York kanalizačními stokami.

Kromě vedení jednoho z největších norských nakladatelství, záliby ve sbírání umění a modelingu pro hodinky Rolex přednáší pro zeměpisné a obchodní společnosti. Žije v Oslu.

Stáhnout Radost z ticha knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Radost z ticha je 232 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Radost z ticha kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Radost z ticha z Kagge Erling – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Radost z ticha z Kagge Erling.

Populární vyhledávání: Radost z ticha pdf, stáhnout Radost z ticha pdf, stáhnout Radost z ticha knihu pdf, Radost z ticha kniha ve formátu pdf, zdarma Radost z ticha kniha ke stažení, zdarma Radost z ticha ebook ve formátu pdf, Radost z ticha knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Radost z ticha pdf? Jak mohu stáhnout Radost z ticha kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Radost z ticha zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Radost z ticha? stáhnout Radost z ticha epub, stáhnout Radost z ticha ebook epub, Radost z ticha e-kniha ve formátu epub, zdarma Radost z ticha ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Radost z ticha epub? Jak stáhnout knihu Radost z ticha ve formátu epub? Radost z ticha mobi, stáhnout Radost z ticha mobi, stáhnout Radost z ticha e-kniha mobi, Radost z ticha kniha ve formátu mobi, zdarma Radost z ticha ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Radost z ticha mobi? Jak mohu stáhnout knihu Radost z ticha v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Radost z ticha z Kagge Erling zdarma? Jak stáhnout Radost z ticha z Kagge Erling e-knihu zdarma?

Leave a Reply