Punťa e-kniha zdarma

Punťa

Punťa stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Punťa z Pavel Kořínek

 • Název knihy: Punťa
 • Autor knihy: Pavel Kořínek
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 512
 • Žánrové knihy: Komiks pro dospělé a mládež
 • ISBN: 978-80-7470-170-2
 • EAN: 9788074701702
 • Dostupné soubory: punta-397793.pdf, punta-397793.epub, punta-397793.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Punťa v dolní části stránky

Shrnutí knihy Punťa z Pavel Kořínek

Soubor Punťa – zapomenutý hrdina českého komiksu (1934–1942) sestává ze dvou samostatných knih. První z nich, pojmenovaná Příběhy, přináší bohatý, takřka 200 epizod čítající výbor z centrálního obrázkového seriálu. Druhý svazek – Studie – pak nabízí kulturně- a literárněhistorické, teoretické a interpretační ohledání celého "světa kolem Punti“. Seriál, časopis i nejrůznější další punťovské produkty jsou tu nahlíženy z nejrůznějších úhlů a za využití rozličných interpretačních a metodologických přístupů tak, aby se postupně poskládal co možná nejkomplexnější obraz předmětného seriálu a jeho místa v domácí dětské kultuře. Punťa totiž rozhodně nebylo „jen tak nějaké obrázkové čtení pro děti“: promyšleností, ambicemi, neskrývanou komerčností i například způsobem aktivní práce s publikem představoval časopis v československém prostoru malou revoluci a svého druhu domácí variaci na produkci studia Walta Disneye s jeho myšáky a kačery, kteří ve stejné době nabírali na své globální popularitě. Poznat Punťu znamená pochopit jednu pozapomenutou kapitolku českých kulturních dějin – seznámení s tímto kresleným psíkem poskytuje příležitost k rozšíření našeho povědomí o historii českého komiksu, proměnách dětských časopisů, ale i obecněji domácí kultuře dětí jako takové. A kromě toho je to samozřejmě i příležitost skvěle se pobavit: zasmát se nad vztahovými peripetiemi Punti a jeho družky Kiki, držet hrdinům palce při snaze o účinkování na sokolském sletu a pozorovat, jak tahle česká komiksová celebrita tropí alotria s Laurelem a Hardym, popřípadě provádí po Praze malou Shirley Temple. Soubor tak potěší jak zájemce o dějiny domácí kultury, tak malé i velké milovníky zábavných i mírně obskurních příběhů obrazem i veršem. Klapbox s knihami doplňují drobné faksimile příležitostných či reklamních tisků a další související materiály.

Stáhnout Punťa knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Punťa je 512 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Punťa kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Punťa z Pavel Kořínek – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Punťa z Pavel Kořínek.

Populární vyhledávání: Punťa pdf, stáhnout Punťa pdf, stáhnout Punťa knihu pdf, Punťa kniha ve formátu pdf, zdarma Punťa kniha ke stažení, zdarma Punťa ebook ve formátu pdf, Punťa knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Punťa pdf? Jak mohu stáhnout Punťa kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Punťa zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Punťa? stáhnout Punťa epub, stáhnout Punťa ebook epub, Punťa e-kniha ve formátu epub, zdarma Punťa ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Punťa epub? Jak stáhnout knihu Punťa ve formátu epub? Punťa mobi, stáhnout Punťa mobi, stáhnout Punťa e-kniha mobi, Punťa kniha ve formátu mobi, zdarma Punťa ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Punťa mobi? Jak mohu stáhnout knihu Punťa v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Punťa z Pavel Kořínek zdarma? Jak stáhnout Punťa z Pavel Kořínek e-knihu zdarma?

Leave a Reply