Psychoterapie našich prababiček stáhnout knihu epub zdarma

Psychoterapie našich prababiček

Psychoterapie našich prababiček stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Psychoterapie našich prababiček z Lenka Šnajdrová

 • Název knihy: Psychoterapie našich prababiček
 • Autor knihy: Lenka Šnajdrová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2018
 • Počet stránek: 184
 • Žánrové knihy: Psychologie a komunikace
 • ISBN: 978-80-262-1329-1
 • EAN: 9788026213291
 • Dostupné soubory: psychoterapie-nasich-prababicek-368399.pdf, psychoterapie-nasich-prababicek-368399.epub, psychoterapie-nasich-prababicek-368399.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Psychoterapie našich prababiček v dolní části stránky

Shrnutí knihy Psychoterapie našich prababiček z Lenka Šnajdrová

V dnešní době jsou v oblibě knížky zaměřené na to, jak se cítit lépe. Současně se zajímáme, jak žili naši předkové. Tato kniha se snaží spojit moderní psychohygienu a další oblasti psychologie s tím, co měla autorka příležitost naučit se od starých lidí.
První část je zaměřena na práci s tělem a na to, jak využít působení našeho okolí na nás. Druhá se věnuje různým způsobům sebepoznání, jež byly ke zlepšování vlastního života používány v minulosti a které lidé využívají i dnes. Třetí část popisuje účinné zacházení s vlastními myšlenkami. Ve čtvrté se ukazuje, jak lze tuto knížku prakticky využívat k další práci na sobě, abychom měli pohodovější život.
Při práci s lidmi trpícími neurotickými obtížemi a některými druhy deprese si autorka ověřila, že často mohou výrazně pomoci i zdánlivě drobné změny. Potkala také spoustu lidí, kteří nikdy nebyli v psychologické ambulanci – a přitom s velkým úsilím hledají cestu k větší pohodě. Pro ně všechny je určena její kniha, jež se snaží racionálně popsat různé tradiční postupy a úkony a nalézt jejich využití v dnešním životě.

Stáhnout Psychoterapie našich prababiček knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Psychoterapie našich prababiček je 184 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Psychoterapie našich prababiček kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Psychoterapie našich prababiček z Lenka Šnajdrová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Psychoterapie našich prababiček z Lenka Šnajdrová.

Populární vyhledávání: Psychoterapie našich prababiček pdf, stáhnout Psychoterapie našich prababiček pdf, stáhnout Psychoterapie našich prababiček knihu pdf, Psychoterapie našich prababiček kniha ve formátu pdf, zdarma Psychoterapie našich prababiček kniha ke stažení, zdarma Psychoterapie našich prababiček ebook ve formátu pdf, Psychoterapie našich prababiček knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Psychoterapie našich prababiček pdf? Jak mohu stáhnout Psychoterapie našich prababiček kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Psychoterapie našich prababiček zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Psychoterapie našich prababiček? stáhnout Psychoterapie našich prababiček epub, stáhnout Psychoterapie našich prababiček ebook epub, Psychoterapie našich prababiček e-kniha ve formátu epub, zdarma Psychoterapie našich prababiček ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Psychoterapie našich prababiček epub? Jak stáhnout knihu Psychoterapie našich prababiček ve formátu epub? Psychoterapie našich prababiček mobi, stáhnout Psychoterapie našich prababiček mobi, stáhnout Psychoterapie našich prababiček e-kniha mobi, Psychoterapie našich prababiček kniha ve formátu mobi, zdarma Psychoterapie našich prababiček ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Psychoterapie našich prababiček mobi? Jak mohu stáhnout knihu Psychoterapie našich prababiček v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Psychoterapie našich prababiček z Lenka Šnajdrová zdarma? Jak stáhnout Psychoterapie našich prababiček z Lenka Šnajdrová e-knihu zdarma?

Leave a Reply