Průvodce pro vysoce citlivé lidi – Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život jak a kde e-knihu stáhnout?

Průvodce pro vysoce citlivé lidi - Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život

Průvodce pro vysoce citlivé lidi – Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Průvodce pro vysoce citlivé lidi – Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život z Judith Orloff

 • Název knihy: Průvodce pro vysoce citlivé lidi – Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život
 • Autor knihy: Judith Orloff
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2018
 • Počet stránek: 192
 • Žánrové knihy: Zdravý způsob života
 • ISBN: 978-80-271-0776-6
 • EAN: 9788027107766
 • Dostupné soubory: pruvodce-pro-vysoce-citlive-lidi-jak-prozit-stastnejsi-a-vyrovnanejsi-zivot-390120.pdf, pruvodce-pro-vysoce-citlive-lidi-jak-prozit-stastnejsi-a-vyrovnanejsi-zivot-390120.epub, pruvodce-pro-vysoce-citlive-lidi-jak-prozit-stastnejsi-a-vyrovnanejsi-zivot-390120.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Průvodce pro vysoce citlivé lidi – Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život v dolní části stránky

Shrnutí knihy Průvodce pro vysoce citlivé lidi – Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život z Judith Orloff

Vnímáte citlivěji než ostatní emoce a nálady jiných lidí?
Unavuje vás mnoho vjemů a vzruchů?
Potřebujete být občas úplně sami?
Jste náchylní k vyčerpání a smyslovému přetížení?
Reagujete často negativně na světlo, zvuky či vůně?
Snášíte špatně velké skupiny lidí nebo nečekané změny?

Pak nejspíš patříte mezi vysoce citlivé lidi, stejně jako asi pětina všech lidí. Život s vysokou citlivostí je náročný, ale může vám přinést i řadu výhod. V této knize naleznete mnoho praktických tipů, cenných rad a technik, díky nimž se naučíte zvládat výzvy spojené s citlivostí, stanete se silnějšími a zároveň si v životě udržíte soucit a empatii. Zjistíte, jak se vysoká citlivost odráží na vašem zdraví, v partnerských vztazích, pracovních kolektivech i při výchově dětí, a dozvíte se, jak v těchto oblastech s citlivostí co nejlépe zacházet. Získáte schopnosti, které vás ochrání před citovým zraněním, stresem či vyhořením, a začnete vnímat svou citlivost jako dar, kterým ve skutečnosti je.

Sama autorka je citlivou osobností a jako psychiatrička se nevyhýbá ani alternativnějším přístupům. S její pomocí porozumíte svým „potížím“ a uvědomíte si možná poprvé důležitou skutečnost: To, co prožíváte, je normální!

Knížka je určena nejen vysoce citlivým lidem, ale také jejich rodičům, partnerům, učitelům či terapeutům.

Stáhnout Průvodce pro vysoce citlivé lidi – Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Průvodce pro vysoce citlivé lidi – Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život je 192 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Průvodce pro vysoce citlivé lidi – Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Průvodce pro vysoce citlivé lidi – Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život z Judith Orloff – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Průvodce pro vysoce citlivé lidi – Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život z Judith Orloff.

Populární vyhledávání: Průvodce pro vysoce citlivé lidi – Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život pdf, stáhnout Průvodce pro vysoce citlivé lidi – Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život pdf, stáhnout Průvodce pro vysoce citlivé lidi – Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život knihu pdf, Průvodce pro vysoce citlivé lidi – Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život kniha ve formátu pdf, zdarma Průvodce pro vysoce citlivé lidi – Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život kniha ke stažení, zdarma Průvodce pro vysoce citlivé lidi – Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život ebook ve formátu pdf, Průvodce pro vysoce citlivé lidi – Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Průvodce pro vysoce citlivé lidi – Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život pdf? Jak mohu stáhnout Průvodce pro vysoce citlivé lidi – Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Průvodce pro vysoce citlivé lidi – Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Průvodce pro vysoce citlivé lidi – Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život? stáhnout Průvodce pro vysoce citlivé lidi – Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život epub, stáhnout Průvodce pro vysoce citlivé lidi – Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život ebook epub, Průvodce pro vysoce citlivé lidi – Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život e-kniha ve formátu epub, zdarma Průvodce pro vysoce citlivé lidi – Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Průvodce pro vysoce citlivé lidi – Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život epub? Jak stáhnout knihu Průvodce pro vysoce citlivé lidi – Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život ve formátu epub? Průvodce pro vysoce citlivé lidi – Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život mobi, stáhnout Průvodce pro vysoce citlivé lidi – Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život mobi, stáhnout Průvodce pro vysoce citlivé lidi – Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život e-kniha mobi, Průvodce pro vysoce citlivé lidi – Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život kniha ve formátu mobi, zdarma Průvodce pro vysoce citlivé lidi – Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Průvodce pro vysoce citlivé lidi – Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život mobi? Jak mohu stáhnout knihu Průvodce pro vysoce citlivé lidi – Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Průvodce pro vysoce citlivé lidi – Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život z Judith Orloff zdarma? Jak stáhnout Průvodce pro vysoce citlivé lidi – Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život z Judith Orloff e-knihu zdarma?

Leave a Reply