Prídem hneď a iné básne e-kniha

Prídem hneď a iné básne

Prídem hneď a iné básne stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Prídem hneď a iné básne z Barbara Korun

 • Název knihy: Prídem hneď a iné básne
 • Autor knihy: Barbara Korun
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 112
 • Žánrové knihy: Poezie
 • ISBN: 978-80-89816-17-0
 • EAN: 9788089816170
 • Dostupné soubory: pridem-hned-a-ine-basne-398599.pdf, pridem-hned-a-ine-basne-398599.epub, pridem-hned-a-ine-basne-398599.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Prídem hneď a iné básne v dolní části stránky

Shrnutí knihy Prídem hneď a iné básne z Barbara Korun

Barbara Korun (1963) je slovinská poetka, organizátorka literárneho života a redaktorka. V r. 1991 získala Cenu Slovinského knižného veľtrhu za najlepší debut roka, v r. 2010 Ocenenie Zlata ptica za literaturo, v r. 2011 Veronikinu cenu za poéziu a v r. 2014 Premio Nazionale Leandro Polverini, poesia intimista. Jej tvorba siaha od symbolisticko-expresívnej ľúbostnej lyriky cez básne v próze až po angažované básnické monológy.

Kniha Prídem hneď a iné básne ponúka v 1. časti prierezový výber z prvých troch zbierok autorky, 2. časť tvorí doteraz najviac oceňovaná štvrtá básnická zbierka Prídem hneď (2011). Poetka vydala tiež zbierky Čečíca pomätená láskou (2014) a Medzi (2016). Leitmotívom jej poézie sú medziľudské vzťahy, formálne ju charakterizujú nespútanosť a prirodzenosť jazykového prejavu i provokatívna "pomedznosť" žánrových polôh. Slovenské vydanie uzatvára fundovaný doslov prekladateľky a zostavovateľky výberu Stanislavy Chrobákovej Repar.

Stáhnout Prídem hneď a iné básne knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Prídem hneď a iné básne je 112 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Prídem hneď a iné básne kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Prídem hneď a iné básne z Barbara Korun – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Prídem hneď a iné básne z Barbara Korun.

Populární vyhledávání: Prídem hneď a iné básne pdf, stáhnout Prídem hneď a iné básne pdf, stáhnout Prídem hneď a iné básne knihu pdf, Prídem hneď a iné básne kniha ve formátu pdf, zdarma Prídem hneď a iné básne kniha ke stažení, zdarma Prídem hneď a iné básne ebook ve formátu pdf, Prídem hneď a iné básne knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Prídem hneď a iné básne pdf? Jak mohu stáhnout Prídem hneď a iné básne kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Prídem hneď a iné básne zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Prídem hneď a iné básne? stáhnout Prídem hneď a iné básne epub, stáhnout Prídem hneď a iné básne ebook epub, Prídem hneď a iné básne e-kniha ve formátu epub, zdarma Prídem hneď a iné básne ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Prídem hneď a iné básne epub? Jak stáhnout knihu Prídem hneď a iné básne ve formátu epub? Prídem hneď a iné básne mobi, stáhnout Prídem hneď a iné básne mobi, stáhnout Prídem hneď a iné básne e-kniha mobi, Prídem hneď a iné básne kniha ve formátu mobi, zdarma Prídem hneď a iné básne ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Prídem hneď a iné básne mobi? Jak mohu stáhnout knihu Prídem hneď a iné básne v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Prídem hneď a iné básne z Barbara Korun zdarma? Jak stáhnout Prídem hneď a iné básne z Barbara Korun e-knihu zdarma?

Leave a Reply