Prezidentská přísaha stáhnout pdf, epub, mobi

Prezidentská přísaha

Prezidentská přísaha stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Prezidentská přísaha z Michael Palmer

 • Název knihy: Prezidentská přísaha
 • Autor knihy: Michael Palmer
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 256
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-8172-026-0
 • EAN: 9788081720260
 • Dostupné soubory: prezidentska-prisaha-360531.pdf, prezidentska-prisaha-360531.epub, prezidentska-prisaha-360531.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Prezidentská přísaha v dolní části stránky

Shrnutí knihy Prezidentská přísaha z Michael Palmer

Michael Palmer vypráví neveselý, strhující příběh o lidské chamtivosti a posedlosti mocí, který se bohužel mohl skutečně stát. Stejně jako jeho předchozí tituly se vyznačuje dokonalou znalostí popisovaného prostředí, řeší řadu morálních otázek, jež nám přináší technologický pokrok v řadě oborů.
Hrdinou románu Prezidentská přísaha je lékař Lou Welcome, jenž bojuje s problémy v osobním i pracovním životě – a navíc se zaplete do vyšetřování případu nevysvětlitelné několikanásobné vraždy. Pracuje na oddělení nemocniční pohotovosti a současně na částečný úvazek i v poradně pro lékaře, kteří bojují se závislostí na omamných látkách. Jedním z jeho klientů je i praktický lékař John Meacham, jenž úspěšně absolvoval protialkoholní léčbu a dostal svolení podmínečně pokračovat ve své profesi. O to víc Loua i celou veřejnost zaskočí Meachomův náhlý zkrat. Postupně spletitá cesta plná úkladů a konspirací vede až do nejvyšších míst – k lidem, kteří mají moc rozhodovat o všech a o všem. Osoby, které korupcí a podvody dosáhly vlivu a bohatství, se neštítí těch nejhrůznějších zločinů, aby si svoje postavení a nedotknutelnost uhájily. Kam až sahají důsledky toho zločinného spolčení? Kolik lidí se ocitlo v přímém ohrožení života? Kolik mrtvých ještě přinese touha mocných a bohatých po ještě větší moci a ještě větším bohatství? Palmer je rozený vypravěč, který umí vystavět strhující příběh spletený z řady paralelních dějových linií. Do jaké míry smí člověk opravovat a vylepšovat přírodu, aby se výsledek neobrátil proti němu jako sebevražedná zbraň? Čtenář se může těšit na kvalitní thriller a při čtení si představovat, jak by se v daných situacích zachoval on sám.

Stáhnout Prezidentská přísaha knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Prezidentská přísaha je 256 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Prezidentská přísaha kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Prezidentská přísaha z Michael Palmer – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Prezidentská přísaha z Michael Palmer.

Populární vyhledávání: Prezidentská přísaha pdf, stáhnout Prezidentská přísaha pdf, stáhnout Prezidentská přísaha knihu pdf, Prezidentská přísaha kniha ve formátu pdf, zdarma Prezidentská přísaha kniha ke stažení, zdarma Prezidentská přísaha ebook ve formátu pdf, Prezidentská přísaha knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Prezidentská přísaha pdf? Jak mohu stáhnout Prezidentská přísaha kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Prezidentská přísaha zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Prezidentská přísaha? stáhnout Prezidentská přísaha epub, stáhnout Prezidentská přísaha ebook epub, Prezidentská přísaha e-kniha ve formátu epub, zdarma Prezidentská přísaha ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Prezidentská přísaha epub? Jak stáhnout knihu Prezidentská přísaha ve formátu epub? Prezidentská přísaha mobi, stáhnout Prezidentská přísaha mobi, stáhnout Prezidentská přísaha e-kniha mobi, Prezidentská přísaha kniha ve formátu mobi, zdarma Prezidentská přísaha ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Prezidentská přísaha mobi? Jak mohu stáhnout knihu Prezidentská přísaha v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Prezidentská přísaha z Michael Palmer zdarma? Jak stáhnout Prezidentská přísaha z Michael Palmer e-knihu zdarma?

Leave a Reply