Prehra stáhnout e-knihu pdf

Prehra

Prehra stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Prehra z Mark Verin

 • Název knihy: Prehra
 • Autor knihy: Mark Verin
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 448
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-222-0907-6
 • EAN: 9788022209076
 • Dostupné soubory: prehra-365710.pdf, prehra-365710.epub, prehra-365710.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Prehra v dolní části stránky

Shrnutí knihy Prehra z Mark Verin

Mnohí tušili, iní predpokladali alebo vedeli, že sa k niečomu schyľuje. Na Východe nastal pohyb, ktorý Západ intenzívne sledoval a podporoval. V tomto zaujímavom čase prichádza Guliver na pozvanie Voloďu, svojho najbližšieho priateľa z leningradských štúdií, na Kaukaz. Voloďa strávil dva roky pod Elbrusom so zvláštnym poslaním, sledujúc pašerákov, ktorí od nepamäti križovali so zakázaným tovarom nebezpečné serpentíny veľhôr.
Obaja, Voloďa aj Guliver, sú výborní lyžiari, a tak sa vyberú na kaukazský freeride, dobrodružstvo sa však skončí odchytením a uväznením Gulivera na neznámom mieste. Na oslobodení Gulivera sa podieľajú nielen miestni horali, ale aj jednotky KGB, keď si v spravodajských službách uvedomia, že sa tu hrá celkom iná hra, ako sprvoti mysleli.

Prehra je prvým slovenským špionážnym románom, ktorý vykresľuje obdobie pred revolúciou vo východnom bloku a v Sovietskom zväze z vlastnej skúsenosti autora, ktorý v tom období študoval v Leningrade, ale všíma si aj opačný pohľad z Washingtonu, kde bol na študijnom pobyte. Guliver s Voloďom sa ocitajú uprostred búrlivých zmien, no hoci hľadajú predovšetkým lásku a pochopenie, ich osudy sa vplyvom spoločenských premien ešte viac komplikujú a zamotávajú.

Stáhnout Prehra knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Prehra je 448 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Prehra kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Prehra z Mark Verin – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Prehra z Mark Verin.

Populární vyhledávání: Prehra pdf, stáhnout Prehra pdf, stáhnout Prehra knihu pdf, Prehra kniha ve formátu pdf, zdarma Prehra kniha ke stažení, zdarma Prehra ebook ve formátu pdf, Prehra knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Prehra pdf? Jak mohu stáhnout Prehra kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Prehra zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Prehra? stáhnout Prehra epub, stáhnout Prehra ebook epub, Prehra e-kniha ve formátu epub, zdarma Prehra ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Prehra epub? Jak stáhnout knihu Prehra ve formátu epub? Prehra mobi, stáhnout Prehra mobi, stáhnout Prehra e-kniha mobi, Prehra kniha ve formátu mobi, zdarma Prehra ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Prehra mobi? Jak mohu stáhnout knihu Prehra v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Prehra z Mark Verin zdarma? Jak stáhnout Prehra z Mark Verin e-knihu zdarma?

Leave a Reply