Právne otázky rozhodovania v onkologickej starostlivosti kniha mobi

Právne otázky rozhodovania v onkologickej starostlivosti

Právne otázky rozhodovania v onkologickej starostlivosti stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Právne otázky rozhodovania v onkologickej starostlivosti z Ivan Humeník

 • Název knihy: Právne otázky rozhodovania v onkologickej starostlivosti
 • Autor knihy: Ivan Humeník
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 242
 • Žánrové knihy: Právo, politologie, sociologie
 • ISBN: 978-80-8168-185-1
 • EAN: 9788081681851
 • Dostupné soubory: pravne-otazky-rozhodovania-v-onkologickej-starostlivosti-355676.pdf, pravne-otazky-rozhodovania-v-onkologickej-starostlivosti-355676.epub, pravne-otazky-rozhodovania-v-onkologickej-starostlivosti-355676.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Právne otázky rozhodovania v onkologickej starostlivosti v dolní části stránky

Shrnutí knihy Právne otázky rozhodovania v onkologickej starostlivosti z Ivan Humeník

Onkologické ochorenie predstavuje jednu z najextrémnejších situácií v živote človeka – nielen pre pacienta, ale aj pre ošetrujúcich zdravotníckych pracovníkov. Rozhodnutia v liečbe sú rozhodnutiami o živote a smrti.

Kto je zodpovedný za určenie toho, čo je najlepšie pre pacienta? Kto nesie zodpovednosť za rizikové terapeutické postupy? Ako nastaviť liečbu pri nespolupracujúcich pacientoch a aké právne konzekvencie v sebe skrýva starostlivosť o maloletých onkologických pacientov? Má lekár liečiť aj v prípade nesúhlasu pacienta? Ako na otázku komplexnej starostlivosti o onkologického pacienta a na postavenie zdravotníckeho pracovníka pozerá právo, bioetika či psychológia? Odpovede na tieto interdisciplinárne otázky nájdete v tejto publikácii zostavenej z príspevkov z vedeckej konferencie Istoty zákona vs. neistoty života. Onkologický pacient: multidisciplinárne výzvy z pohľadu práva, bioetiky a medicíny (Košice, 10.-11. apríl 2015).

Stáhnout Právne otázky rozhodovania v onkologickej starostlivosti knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Právne otázky rozhodovania v onkologickej starostlivosti je 242 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Právne otázky rozhodovania v onkologickej starostlivosti kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Právne otázky rozhodovania v onkologickej starostlivosti z Ivan Humeník – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Právne otázky rozhodovania v onkologickej starostlivosti z Ivan Humeník.

Populární vyhledávání: Právne otázky rozhodovania v onkologickej starostlivosti pdf, stáhnout Právne otázky rozhodovania v onkologickej starostlivosti pdf, stáhnout Právne otázky rozhodovania v onkologickej starostlivosti knihu pdf, Právne otázky rozhodovania v onkologickej starostlivosti kniha ve formátu pdf, zdarma Právne otázky rozhodovania v onkologickej starostlivosti kniha ke stažení, zdarma Právne otázky rozhodovania v onkologickej starostlivosti ebook ve formátu pdf, Právne otázky rozhodovania v onkologickej starostlivosti knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Právne otázky rozhodovania v onkologickej starostlivosti pdf? Jak mohu stáhnout Právne otázky rozhodovania v onkologickej starostlivosti kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Právne otázky rozhodovania v onkologickej starostlivosti zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Právne otázky rozhodovania v onkologickej starostlivosti? stáhnout Právne otázky rozhodovania v onkologickej starostlivosti epub, stáhnout Právne otázky rozhodovania v onkologickej starostlivosti ebook epub, Právne otázky rozhodovania v onkologickej starostlivosti e-kniha ve formátu epub, zdarma Právne otázky rozhodovania v onkologickej starostlivosti ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Právne otázky rozhodovania v onkologickej starostlivosti epub? Jak stáhnout knihu Právne otázky rozhodovania v onkologickej starostlivosti ve formátu epub? Právne otázky rozhodovania v onkologickej starostlivosti mobi, stáhnout Právne otázky rozhodovania v onkologickej starostlivosti mobi, stáhnout Právne otázky rozhodovania v onkologickej starostlivosti e-kniha mobi, Právne otázky rozhodovania v onkologickej starostlivosti kniha ve formátu mobi, zdarma Právne otázky rozhodovania v onkologickej starostlivosti ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Právne otázky rozhodovania v onkologickej starostlivosti mobi? Jak mohu stáhnout knihu Právne otázky rozhodovania v onkologickej starostlivosti v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Právne otázky rozhodovania v onkologickej starostlivosti z Ivan Humeník zdarma? Jak stáhnout Právne otázky rozhodovania v onkologickej starostlivosti z Ivan Humeník e-knihu zdarma?

Leave a Reply