Pracovné právo v poznámkach s príkladmi stáhnout knihu online

Pracovné právo v poznámkach s príkladmi

Pracovné právo v poznámkach s príkladmi stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Pracovné právo v poznámkach s príkladmi z Milena Barinková

 • Název knihy: Pracovné právo v poznámkach s príkladmi
 • Autor knihy: Milena Barinková
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 416
 • Žánrové knihy: Právo, politologie, sociologie
 • ISBN: 978-80-8168-686-3
 • EAN: 9788081686863
 • Dostupné soubory: pracovne-pravo-v-poznamkach-s-prikladmi-357207.pdf, pracovne-pravo-v-poznamkach-s-prikladmi-357207.epub, pracovne-pravo-v-poznamkach-s-prikladmi-357207.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Pracovné právo v poznámkach s príkladmi v dolní části stránky

Shrnutí knihy Pracovné právo v poznámkach s príkladmi z Milena Barinková

Cieľom druhého vydania publikácie Pracovné právo v poznámkach s príkladmi je prispieť didakticko-praktickým prístupom k výučbe pracovného práva a k ucelenému výkladu jeho jednotlivých inštitútov v zmysle platných a účinných ustanovení Zákonníka práce a ďalších relevantných právnych predpisov. Tomu zodpovedá aj obsah učebnice prispôsobený tradičným sylabám pracovného práva doplnený o najnovšie poznatky z odboru.

V druhom vydaní je predkladaná učebnica doplnená o tri nové kapitoly a v miernom rozsahu je prepracovaný obsah niektorých pôvodných kapitol. Vzhľadom na dynamiku legislatívnych zmien v oblasti pracovného práva sú viaceré informácie aktualizované v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi. Aj po rozšírení a prepracovaní prvého vydania si učebná pomôcka zachováva svoj poznámkový ráz (s výnimkou prvej kapitoly vzhľadom na jej obsah) a nezameriava sa na sústredenie všetkých dostupných informácií k daným pracovnoprávnym inštitútom. Riešené príklady sa osvedčili vo vyučovacom procese ako náhrada chýbajúcich praktických skúseností študentov a príklady na zamyslenie (bez odporúčaných riešení) im pomáhajú rozvíjať analytické schopnosti v komplexnejších súvislostiach. Z uvedených dôvodov je na záver každej kapitoly pripojený početnejší zoznam literatúry, ktorá je nielen zoznamom autormi citovaných publikácií, ale aj ďalšími zdrojmi uľahčujúcimi riešenia dotknutej problematiky a jej hlbšie pochopenie.

Publikácia je určená predovšetkým študentom právnických fakúlt a je vhodnou výučbovou pomôckou pri štúdiu predmetu pracovné právo. Je však dostatočne univerzálna aj pre externé použitie. V tomto smere je využiteľná pre širokú odbornú verejnosť a všetkých tých, ktorí sa vo svojej praxi stretávajú s aplikačnými problémami pracovnoprávnych predpisov a majú záujem získať celistvejší prehľad o pracovnom práve.

Stáhnout Pracovné právo v poznámkach s príkladmi knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Pracovné právo v poznámkach s príkladmi je 416 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Pracovné právo v poznámkach s príkladmi kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Pracovné právo v poznámkach s príkladmi z Milena Barinková – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Pracovné právo v poznámkach s príkladmi z Milena Barinková.

Populární vyhledávání: Pracovné právo v poznámkach s príkladmi pdf, stáhnout Pracovné právo v poznámkach s príkladmi pdf, stáhnout Pracovné právo v poznámkach s príkladmi knihu pdf, Pracovné právo v poznámkach s príkladmi kniha ve formátu pdf, zdarma Pracovné právo v poznámkach s príkladmi kniha ke stažení, zdarma Pracovné právo v poznámkach s príkladmi ebook ve formátu pdf, Pracovné právo v poznámkach s príkladmi knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Pracovné právo v poznámkach s príkladmi pdf? Jak mohu stáhnout Pracovné právo v poznámkach s príkladmi kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Pracovné právo v poznámkach s príkladmi zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Pracovné právo v poznámkach s príkladmi? stáhnout Pracovné právo v poznámkach s príkladmi epub, stáhnout Pracovné právo v poznámkach s príkladmi ebook epub, Pracovné právo v poznámkach s príkladmi e-kniha ve formátu epub, zdarma Pracovné právo v poznámkach s príkladmi ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Pracovné právo v poznámkach s príkladmi epub? Jak stáhnout knihu Pracovné právo v poznámkach s príkladmi ve formátu epub? Pracovné právo v poznámkach s príkladmi mobi, stáhnout Pracovné právo v poznámkach s príkladmi mobi, stáhnout Pracovné právo v poznámkach s príkladmi e-kniha mobi, Pracovné právo v poznámkach s príkladmi kniha ve formátu mobi, zdarma Pracovné právo v poznámkach s príkladmi ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Pracovné právo v poznámkach s príkladmi mobi? Jak mohu stáhnout knihu Pracovné právo v poznámkach s príkladmi v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Pracovné právo v poznámkach s príkladmi z Milena Barinková zdarma? Jak stáhnout Pracovné právo v poznámkach s príkladmi z Milena Barinková e-knihu zdarma?

Leave a Reply