Pozorovateľ e-kniha zdarma

Pozorovateľ

Pozorovateľ stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Pozorovateľ z Evald Flisar

 • Název knihy: Pozorovateľ
 • Autor knihy: Evald Flisar
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 296
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-8170-046-0
 • EAN: 9788081700460
 • Dostupné soubory: pozorovatel-400967.pdf, pozorovatel-400967.epub, pozorovatel-400967.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Pozorovateľ v dolní části stránky

Shrnutí knihy Pozorovateľ z Evald Flisar

Hlavný hrdina, dvadsaťdvaročný Simon Bebler, stratený vo svojom živote a vo vzťahoch s najbližšími a utiekajúci sa do fantazijných krajín románov a filmov, sa dozvie, že je smrteľne chorý a má pred sebou už len rok života. Rozmýšľa, ako s ním naložiť, a rozhodne sa, že sa nenechá o nič ukrátiť. Chce za tento rok skúsiť všetko, čo sa len dá, chce zažiť všetky príbehy, ktoré prečítal alebo videl na filmovom plátne. Stretáva (zrejme nie náhodne, ako si najskôr myslí) záhadného bezdomovca, ktorý ho presvedčí, že ak nechce svoj rok premárniť, musí odcestovať do New Yorku, kde sa oňho postará jeho známy. Tu sa naplno roztočí kolotoč záhad bez odpovedí a Simon sa ocitá v epicentre neobyčajných udalostí (často naozaj ako vystrihnutých z kníh a filmov), stretáva neobyčajných ľudí, medzi nimi Al Pacina, Woodyho Allena, Brucea Willisa, Umu Thurman… Sú skutoční, alebo sa na nich len podobajú? Do akej hry sa Simon zaplietol a kto ju s ním hrá? Dokáže ostať hrdinom svojich príbehov alebo sa stane ich obeťou? A napokon – zakúsi tu pravú lásku, ktorej ako zdravý nebol schopný? Kniha Pozorovateľ je v posledných rokoch jedným z najprekladanejších románov významného slovinského prozaika, dramatika, básnika a prekladateľa Evalda Flisara.

Stáhnout Pozorovateľ knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Pozorovateľ je 296 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Pozorovateľ kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Pozorovateľ z Evald Flisar – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Pozorovateľ z Evald Flisar.

Populární vyhledávání: Pozorovateľ pdf, stáhnout Pozorovateľ pdf, stáhnout Pozorovateľ knihu pdf, Pozorovateľ kniha ve formátu pdf, zdarma Pozorovateľ kniha ke stažení, zdarma Pozorovateľ ebook ve formátu pdf, Pozorovateľ knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Pozorovateľ pdf? Jak mohu stáhnout Pozorovateľ kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Pozorovateľ zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Pozorovateľ? stáhnout Pozorovateľ epub, stáhnout Pozorovateľ ebook epub, Pozorovateľ e-kniha ve formátu epub, zdarma Pozorovateľ ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Pozorovateľ epub? Jak stáhnout knihu Pozorovateľ ve formátu epub? Pozorovateľ mobi, stáhnout Pozorovateľ mobi, stáhnout Pozorovateľ e-kniha mobi, Pozorovateľ kniha ve formátu mobi, zdarma Pozorovateľ ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Pozorovateľ mobi? Jak mohu stáhnout knihu Pozorovateľ v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Pozorovateľ z Evald Flisar zdarma? Jak stáhnout Pozorovateľ z Evald Flisar e-knihu zdarma?

Leave a Reply