Pověsti z Vysočiny III. stáhnout e-knihu .pdf.epub.mobi

Pověsti z Vysočiny III.

Pověsti z Vysočiny III. stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Pověsti z Vysočiny III. z Jan Prchal

 • Název knihy: Pověsti z Vysočiny III.
 • Autor knihy: Jan Prchal
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 158
 • Žánrové knihy: Báje a legendy
 • ISBN: 978-80-87683-93-4
 • EAN: 9788087683934
 • Dostupné soubory: povesti-z-vysociny-iii-399082.pdf, povesti-z-vysociny-iii-399082.epub, povesti-z-vysociny-iii-399082.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Pověsti z Vysočiny III. v dolní části stránky

Shrnutí knihy Pověsti z Vysočiny III. z Jan Prchal

Třetí, závěrečná kniha příběhů, v nichž ožívají hastrmani a hejkalové, divoženky, polednice a čarodějnice, a také čerti a rarášci. Živobytí nebylo lehké a lidé se proto museli umět ohánět. Nechyběl jim však smysl pro humor a dovedli vyprávět veselé i mrazivé příběhy o bytostech pohádkových i postavách historických, jako byl například Zachariáš z Hradce, který v druhé polovině 16. století výrazně jako dobrý hospodář pozvedl svá panství od Telče po Přibyslav. A víte třeba, jak a kdy objevili lidé známý léčivý pramen Svatá Anna u Pohledu? Jan Prchal vybral z pokladů lidové slovesnosti Vysočiny ukrytých v archivech, muzejních sbírkách i soukromých knihovnách celkem na tři stovky příběhů z celé Vysočiny a vytvořil tak první velkou a především jedinečnou sbírku, která je svědectvím o životě a historii kraje. Také tuto knihu ilustrovala Marcela Makovská. Vydání knihy podpořil Kraj Vysočina.

Stáhnout Pověsti z Vysočiny III. knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Pověsti z Vysočiny III. je 158 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Pověsti z Vysočiny III. kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Pověsti z Vysočiny III. z Jan Prchal – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Pověsti z Vysočiny III. z Jan Prchal.

Populární vyhledávání: Pověsti z Vysočiny III. pdf, stáhnout Pověsti z Vysočiny III. pdf, stáhnout Pověsti z Vysočiny III. knihu pdf, Pověsti z Vysočiny III. kniha ve formátu pdf, zdarma Pověsti z Vysočiny III. kniha ke stažení, zdarma Pověsti z Vysočiny III. ebook ve formátu pdf, Pověsti z Vysočiny III. knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Pověsti z Vysočiny III. pdf? Jak mohu stáhnout Pověsti z Vysočiny III. kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Pověsti z Vysočiny III. zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Pověsti z Vysočiny III.? stáhnout Pověsti z Vysočiny III. epub, stáhnout Pověsti z Vysočiny III. ebook epub, Pověsti z Vysočiny III. e-kniha ve formátu epub, zdarma Pověsti z Vysočiny III. ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Pověsti z Vysočiny III. epub? Jak stáhnout knihu Pověsti z Vysočiny III. ve formátu epub? Pověsti z Vysočiny III. mobi, stáhnout Pověsti z Vysočiny III. mobi, stáhnout Pověsti z Vysočiny III. e-kniha mobi, Pověsti z Vysočiny III. kniha ve formátu mobi, zdarma Pověsti z Vysočiny III. ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Pověsti z Vysočiny III. mobi? Jak mohu stáhnout knihu Pověsti z Vysočiny III. v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Pověsti z Vysočiny III. z Jan Prchal zdarma? Jak stáhnout Pověsti z Vysočiny III. z Jan Prchal e-knihu zdarma?

Leave a Reply