Použitie informačno-technických prostriedkov v trestnom konaní stáhnout pdf, epub, mobi

Použitie informačno-technických prostriedkov v trestnom konaní

Použitie informačno-technických prostriedkov v trestnom konaní stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Použitie informačno-technických prostriedkov v trestnom konaní z Zuzana Kyjac

 • Název knihy: Použitie informačno-technických prostriedkov v trestnom konaní
 • Autor knihy: Zuzana Kyjac
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 308
 • Žánrové knihy: Všeobecné a ostatní
 • ISBN: 978-80-8168-266-7
 • EAN: 9788081682667
 • Dostupné soubory: pouzitie-informacno-technickych-prostriedkov-v-trestnom-konani-355643.pdf, pouzitie-informacno-technickych-prostriedkov-v-trestnom-konani-355643.epub, pouzitie-informacno-technickych-prostriedkov-v-trestnom-konani-355643.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Použitie informačno-technických prostriedkov v trestnom konaní v dolní části stránky

Shrnutí knihy Použitie informačno-technických prostriedkov v trestnom konaní z Zuzana Kyjac

Odpočúvanie a záznam telekomunikačnej prevádzky

V dnešnej postmodernej dobe rastie význam informačných technológií a je šanca, že získané informácie môžu predísť zničeniu hodnôt významných pre vývoj ľudstva. Informačná moc sa stáva aj zbraňou, dokonca účinnejšou ako zbrane konvenčné. Záleží preto na tom, aby bola v správnych rukách, slúžila ušľachtilým cieľom a vždy bola pod nezávislou verejnou kontrolou. Autorka, uvedomujúc si tieto súvislosti, vidí pomerne presne potrebu v úvode diela prezentovať úvahy o ochrane ľudských práv, kde označuje základné dokumenty, ktoré z tejto ochrany vychádzajú. Jadrom sa stáva ochrana ľudskej bytosti.

V publikácii sa možno oboznámiť so zákonnými podmienkami odpočúvania, úskaliami odpočúvania komunikácie medzi obvineným a advokátom, náležitosťami príkazu na odpočúvanie, odlišnosťami odpočúvania so súhlasom užívateľa.

Osobitne je venovaná pozornosť otázke zákonnosti dôkazov v súdom konaní a použitiu záznamu z odpočúvania ako dôkazu v trestnom konaní, a to aj v inej trestnej veci. Túto problematiku dopĺňajú komparatívne pohľady tuzemskej aj zahraničnej súdno-aplikačnej praxe (ústavnej aj všeobecnej).

Ďalší priestor sa dostáva spôsobom skončenia odpočúvania aj okolnostiam, za ktorých má dôjsť k zničeniu získaných záznamov.

Komplexnosť obrazu autorka dotvára výkladom kľúčových pojmov, akými sú najmä informačno-technické prostriedky, telekomunikačná prevádzka, odpočúvanie, záznam telekomunikačnej prevádzky, zisťovanie údajov o uskutočnenej telekomunikačnej prevádzke a významom aj nedostatkami zákona č. 166/2003 Z. z. o ochrane súkromia pred neoprávneným použitím informačno-technických prostriedkov (zákon o ochrane pred odpočúvaním) v znení neskorších predpisov. Publikácia je určená v prvom rade pre právnickú obec, no vďaka úvodnému vymedzeniu pojmového aparátu či snahe o zrozumiteľné a prehľadné spracovanie jednotlivých kapitol by mohla byť prínosom aj pre všetkých ostatných, zaujímajúcich sa o danú problematiku.

Stáhnout Použitie informačno-technických prostriedkov v trestnom konaní knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Použitie informačno-technických prostriedkov v trestnom konaní je 308 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Použitie informačno-technických prostriedkov v trestnom konaní kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Použitie informačno-technických prostriedkov v trestnom konaní z Zuzana Kyjac – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Použitie informačno-technických prostriedkov v trestnom konaní z Zuzana Kyjac.

Populární vyhledávání: Použitie informačno-technických prostriedkov v trestnom konaní pdf, stáhnout Použitie informačno-technických prostriedkov v trestnom konaní pdf, stáhnout Použitie informačno-technických prostriedkov v trestnom konaní knihu pdf, Použitie informačno-technických prostriedkov v trestnom konaní kniha ve formátu pdf, zdarma Použitie informačno-technických prostriedkov v trestnom konaní kniha ke stažení, zdarma Použitie informačno-technických prostriedkov v trestnom konaní ebook ve formátu pdf, Použitie informačno-technických prostriedkov v trestnom konaní knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Použitie informačno-technických prostriedkov v trestnom konaní pdf? Jak mohu stáhnout Použitie informačno-technických prostriedkov v trestnom konaní kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Použitie informačno-technických prostriedkov v trestnom konaní zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Použitie informačno-technických prostriedkov v trestnom konaní? stáhnout Použitie informačno-technických prostriedkov v trestnom konaní epub, stáhnout Použitie informačno-technických prostriedkov v trestnom konaní ebook epub, Použitie informačno-technických prostriedkov v trestnom konaní e-kniha ve formátu epub, zdarma Použitie informačno-technických prostriedkov v trestnom konaní ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Použitie informačno-technických prostriedkov v trestnom konaní epub? Jak stáhnout knihu Použitie informačno-technických prostriedkov v trestnom konaní ve formátu epub? Použitie informačno-technických prostriedkov v trestnom konaní mobi, stáhnout Použitie informačno-technických prostriedkov v trestnom konaní mobi, stáhnout Použitie informačno-technických prostriedkov v trestnom konaní e-kniha mobi, Použitie informačno-technických prostriedkov v trestnom konaní kniha ve formátu mobi, zdarma Použitie informačno-technických prostriedkov v trestnom konaní ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Použitie informačno-technických prostriedkov v trestnom konaní mobi? Jak mohu stáhnout knihu Použitie informačno-technických prostriedkov v trestnom konaní v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Použitie informačno-technických prostriedkov v trestnom konaní z Zuzana Kyjac zdarma? Jak stáhnout Použitie informačno-technických prostriedkov v trestnom konaní z Zuzana Kyjac e-knihu zdarma?

Leave a Reply