Poudačky a vhačky e-kniha mobi

Poudačky a vhačky

Poudačky a vhačky stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Poudačky a vhačky z František Karel Pacholík

 • Název knihy: Poudačky a vhačky
 • Autor knihy: František Karel Pacholík
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 292
 • Žánrové knihy: Česká a slovenská próza
 • ISBN: 9788087607480
 • EAN: 9788087607480
 • Dostupné soubory: poudacky-a-vhacky-359100.pdf, poudacky-a-vhacky-359100.epub, poudacky-a-vhacky-359100.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Poudačky a vhačky v dolní části stránky

Shrnutí knihy Poudačky a vhačky z František Karel Pacholík

Knížka (již ve druhém vydání) vznikla podle zápisků F. K. Pacholíka, lidového vypravěče a písmáka z Pasek nad Jizerou. Je to pozoruhodný tematicky různorodý soubor vyprávění, který líčí život v Podkrkonoší na počátku 20. století a kromě příběhů ze života, dokumentujících místní reálie, obsahuje také poudačky, pohádky a básně. Kniha v maximální míře uchovává autenticitu Pacholíkova jazyka, včetně nářečních výrazů, které jsou vysvětleny ve srovnávacím slovníčku otištěném v závěru knihy.

Stáhnout Poudačky a vhačky knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Poudačky a vhačky je 292 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Poudačky a vhačky kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Poudačky a vhačky z František Karel Pacholík – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Poudačky a vhačky z František Karel Pacholík.

Populární vyhledávání: Poudačky a vhačky pdf, stáhnout Poudačky a vhačky pdf, stáhnout Poudačky a vhačky knihu pdf, Poudačky a vhačky kniha ve formátu pdf, zdarma Poudačky a vhačky kniha ke stažení, zdarma Poudačky a vhačky ebook ve formátu pdf, Poudačky a vhačky knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Poudačky a vhačky pdf? Jak mohu stáhnout Poudačky a vhačky kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Poudačky a vhačky zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Poudačky a vhačky? stáhnout Poudačky a vhačky epub, stáhnout Poudačky a vhačky ebook epub, Poudačky a vhačky e-kniha ve formátu epub, zdarma Poudačky a vhačky ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Poudačky a vhačky epub? Jak stáhnout knihu Poudačky a vhačky ve formátu epub? Poudačky a vhačky mobi, stáhnout Poudačky a vhačky mobi, stáhnout Poudačky a vhačky e-kniha mobi, Poudačky a vhačky kniha ve formátu mobi, zdarma Poudačky a vhačky ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Poudačky a vhačky mobi? Jak mohu stáhnout knihu Poudačky a vhačky v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Poudačky a vhačky z František Karel Pacholík zdarma? Jak stáhnout Poudačky a vhačky z František Karel Pacholík e-knihu zdarma?

Leave a Reply