Posvátné bylinky – 40 léčivých rostlin pro zlepšení nálady a zdraví pdf zdarma

Posvátné bylinky - 40 léčivých rostlin pro zlepšení nálady a zdraví

Posvátné bylinky – 40 léčivých rostlin pro zlepšení nálady a zdraví stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Posvátné bylinky – 40 léčivých rostlin pro zlepšení nálady a zdraví z Opal Streisand

 • Název knihy: Posvátné bylinky – 40 léčivých rostlin pro zlepšení nálady a zdraví
 • Autor knihy: Opal Streisand
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2018
 • Počet stránek: 128
 • Žánrové knihy: Medicína a alternativní medicína
 • ISBN: 978-80-7390-869-0
 • EAN: 9788073908690
 • Dostupné soubory: posvatne-bylinky-40-lecivych-rostlin-pro-zlepseni-nalady-a-zdravi-368338.pdf, posvatne-bylinky-40-lecivych-rostlin-pro-zlepseni-nalady-a-zdravi-368338.epub, posvatne-bylinky-40-lecivych-rostlin-pro-zlepseni-nalady-a-zdravi-368338.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Posvátné bylinky – 40 léčivých rostlin pro zlepšení nálady a zdraví v dolní části stránky

Shrnutí knihy Posvátné bylinky – 40 léčivých rostlin pro zlepšení nálady a zdraví z Opal Streisand

V minulosti měla léčivá síla bylinek až posvátný význam. S bylinkami se setkáváme již od samých počátků lidské existence na této planetě, kdy rané civilizace instinktivně s rostlinami experimentovaly. Metodou pokusu a omylu objevily ty z nich, které dokázaly pomoci vyléčit nejrůznější zdravotní neduhy. A tyto znalosti se pak předávaly z generace na generaci.

Mnoho bylin bylo také obdařeno magickými vlastnostmi. Anglosasové měli devět posvátných bylin, které udržovali v bezpečí před všemi druhy nebezpečí. Bylinky se dávaly do amuletů, věšely nad dveře nebo nosily na rukou, protože lidé věřili, že je ochrání proti zlým duchům a čarodějnicím, nočním můrám a samozřejmě také nemocemi. Vařily se z nich také lektvary, které lidé pili.

I dnes, i když máme vysoce vyvinuté lékařské znalosti, si mnoho lidí bylinek váží a používá je při léčbě. Tato kniha vás seznámí s posvátnými mýty, magickými rituály i léčivými vlastnostmi více než 40 bylinek a nabídne vám recepty, které vás uklidní, ochrání i pomohou vyléčit.

Stáhnout Posvátné bylinky – 40 léčivých rostlin pro zlepšení nálady a zdraví knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Posvátné bylinky – 40 léčivých rostlin pro zlepšení nálady a zdraví je 128 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Posvátné bylinky – 40 léčivých rostlin pro zlepšení nálady a zdraví kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Posvátné bylinky – 40 léčivých rostlin pro zlepšení nálady a zdraví z Opal Streisand – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Posvátné bylinky – 40 léčivých rostlin pro zlepšení nálady a zdraví z Opal Streisand.

Populární vyhledávání: Posvátné bylinky – 40 léčivých rostlin pro zlepšení nálady a zdraví pdf, stáhnout Posvátné bylinky – 40 léčivých rostlin pro zlepšení nálady a zdraví pdf, stáhnout Posvátné bylinky – 40 léčivých rostlin pro zlepšení nálady a zdraví knihu pdf, Posvátné bylinky – 40 léčivých rostlin pro zlepšení nálady a zdraví kniha ve formátu pdf, zdarma Posvátné bylinky – 40 léčivých rostlin pro zlepšení nálady a zdraví kniha ke stažení, zdarma Posvátné bylinky – 40 léčivých rostlin pro zlepšení nálady a zdraví ebook ve formátu pdf, Posvátné bylinky – 40 léčivých rostlin pro zlepšení nálady a zdraví knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Posvátné bylinky – 40 léčivých rostlin pro zlepšení nálady a zdraví pdf? Jak mohu stáhnout Posvátné bylinky – 40 léčivých rostlin pro zlepšení nálady a zdraví kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Posvátné bylinky – 40 léčivých rostlin pro zlepšení nálady a zdraví zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Posvátné bylinky – 40 léčivých rostlin pro zlepšení nálady a zdraví? stáhnout Posvátné bylinky – 40 léčivých rostlin pro zlepšení nálady a zdraví epub, stáhnout Posvátné bylinky – 40 léčivých rostlin pro zlepšení nálady a zdraví ebook epub, Posvátné bylinky – 40 léčivých rostlin pro zlepšení nálady a zdraví e-kniha ve formátu epub, zdarma Posvátné bylinky – 40 léčivých rostlin pro zlepšení nálady a zdraví ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Posvátné bylinky – 40 léčivých rostlin pro zlepšení nálady a zdraví epub? Jak stáhnout knihu Posvátné bylinky – 40 léčivých rostlin pro zlepšení nálady a zdraví ve formátu epub? Posvátné bylinky – 40 léčivých rostlin pro zlepšení nálady a zdraví mobi, stáhnout Posvátné bylinky – 40 léčivých rostlin pro zlepšení nálady a zdraví mobi, stáhnout Posvátné bylinky – 40 léčivých rostlin pro zlepšení nálady a zdraví e-kniha mobi, Posvátné bylinky – 40 léčivých rostlin pro zlepšení nálady a zdraví kniha ve formátu mobi, zdarma Posvátné bylinky – 40 léčivých rostlin pro zlepšení nálady a zdraví ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Posvátné bylinky – 40 léčivých rostlin pro zlepšení nálady a zdraví mobi? Jak mohu stáhnout knihu Posvátné bylinky – 40 léčivých rostlin pro zlepšení nálady a zdraví v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Posvátné bylinky – 40 léčivých rostlin pro zlepšení nálady a zdraví z Opal Streisand zdarma? Jak stáhnout Posvátné bylinky – 40 léčivých rostlin pro zlepšení nálady a zdraví z Opal Streisand e-knihu zdarma?

Leave a Reply