Poslední hodiny kniha epub

Poslední hodiny

Poslední hodiny stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Poslední hodiny z Minette Waltersová

 • Název knihy: Poslední hodiny
 • Autor knihy: Minette Waltersová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2019
 • Počet stránek: 464
 • Žánrové knihy: Historické romány
 • ISBN: 978-80-249-3788-5
 • EAN: 9788024937885
 • Dostupné soubory: posledni-hodiny-396198.pdf, posledni-hodiny-396198.epub, posledni-hodiny-396198.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Poslední hodiny v dolní části stránky

Shrnutí knihy Poslední hodiny z Minette Waltersová

Červen 1348: Z přístavního města Melcombe v hrabství Dorseteshire se do Anglie začíná šířit mor. Lidé, kteří nejsou připraveni na prudkost nákazy a rychlost, se kterou se šíří, a umírají po tisících.

Na panství Develish se lady Anne ujímá budoucnosti svých poddaných včetně dvou set nevolníků. Tato silná, soucitná a vynalézavá žena si vybírá za správce panství nemanželského syna a otroka Thaddeuse Thurkella. Společně se rozhodují, že nevolníky přestěhují za opevněné zdi a vyhlásí na celém Develishi karanténu.

Náhlé zhroucení navyklého společenského řádu, kde nevolníci existují pouze proto, aby sloužili svým pánům, brzy přináší konflikty. Lidé, kteří neví, co se děje ve světě za zdmi, bojují sami se sebou, s Bohem a s děsivou nejistotou toho, co přinese budoucnost.

Lidé lady Anne se bojí vyhladovění, ale z moru mají strach ještě větší. Kdo z nich bude mít dost odvahy na to, aby opustil bezpečí pevných zdí?

A jaké bezpečí jim Develish nabídne, když strašlivá událost ohrozí samotné základy zavedených pořádků?

Stáhnout Poslední hodiny knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Poslední hodiny je 464 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Poslední hodiny kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Poslední hodiny z Minette Waltersová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Poslední hodiny z Minette Waltersová.

Populární vyhledávání: Poslední hodiny pdf, stáhnout Poslední hodiny pdf, stáhnout Poslední hodiny knihu pdf, Poslední hodiny kniha ve formátu pdf, zdarma Poslední hodiny kniha ke stažení, zdarma Poslední hodiny ebook ve formátu pdf, Poslední hodiny knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Poslední hodiny pdf? Jak mohu stáhnout Poslední hodiny kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Poslední hodiny zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Poslední hodiny? stáhnout Poslední hodiny epub, stáhnout Poslední hodiny ebook epub, Poslední hodiny e-kniha ve formátu epub, zdarma Poslední hodiny ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Poslední hodiny epub? Jak stáhnout knihu Poslední hodiny ve formátu epub? Poslední hodiny mobi, stáhnout Poslední hodiny mobi, stáhnout Poslední hodiny e-kniha mobi, Poslední hodiny kniha ve formátu mobi, zdarma Poslední hodiny ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Poslední hodiny mobi? Jak mohu stáhnout knihu Poslední hodiny v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Poslední hodiny z Minette Waltersová zdarma? Jak stáhnout Poslední hodiny z Minette Waltersová e-knihu zdarma?

Leave a Reply