Poruchy sexuální preference stáhnout pdf, epub, mobi

Poruchy sexuální preference

Poruchy sexuální preference stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Poruchy sexuální preference z Petr Weiss

 • Název knihy: Poruchy sexuální preference
 • Autor knihy: Petr Weiss
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2018
 • Počet stránek: 440
 • Žánrové knihy: Všeobecné a ostatní
 • ISBN: 978-80-7492-310-4
 • EAN: 9788074923104
 • Dostupné soubory: poruchy-sexualni-preference-366795.pdf, poruchy-sexualni-preference-366795.epub, poruchy-sexualni-preference-366795.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Poruchy sexuální preference v dolní části stránky

Shrnutí knihy Poruchy sexuální preference z Petr Weiss

Sexualita představuje jeden ze základních individuálních i interpersonálních motivů v životě každého jedince. Ve srovnání s tím, jak důležitou roli hraje sexualita v osobnostním vývoji, se jí v současné psychologii (ale i v ostatních vědách o člověku) věnuje zatím relativně málo pozornosti. Tato absence se velmi citelně dotýká i poruch sexuální preference, v minulosti nazývaných sexuální deviace.

Poruchy sexuální preference (v současné době se užívá i termín parafilie) se i kvůli senzacechtivosti sdělovacích prostředků staly vděčným tématem spojujícím sexuálně většinovou populaci v pocitu spravedlivého odsudku. Také v myšlení mnoha zdravotníků mohou přetrvávat předsudky a restriktivní pohled na příslušníky sexuálních menšin. Kromě represe proto většina civilizovaných zemí poskytuje deviantním jedincům i možnost léčby. Adekvátní terapie sexuálních deviantů je proces náročný jak z hlediska počtu a profesionální erudice terapeutů, tak i z hlediska jejich časových a osobních investic. Navíc pouze dobře informovaný terapeut může svým deviantním klientům poskytnout odpovídající léčbu.

Kniha renomovaného odborníka poskytuje komplexní pohled na celou problematiku, zabývá se klasifikací poruch sexuální preference, etiologií, diagnostikou a terapií (představuje biologické formy léčby, psychoterapeutické přístupy a také zahraniční modely terapeutické praxe). Monografie je doplněna kazuistikami a bibliografií.

Stáhnout Poruchy sexuální preference knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Poruchy sexuální preference je 440 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Poruchy sexuální preference kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Poruchy sexuální preference z Petr Weiss – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Poruchy sexuální preference z Petr Weiss.

Populární vyhledávání: Poruchy sexuální preference pdf, stáhnout Poruchy sexuální preference pdf, stáhnout Poruchy sexuální preference knihu pdf, Poruchy sexuální preference kniha ve formátu pdf, zdarma Poruchy sexuální preference kniha ke stažení, zdarma Poruchy sexuální preference ebook ve formátu pdf, Poruchy sexuální preference knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Poruchy sexuální preference pdf? Jak mohu stáhnout Poruchy sexuální preference kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Poruchy sexuální preference zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Poruchy sexuální preference? stáhnout Poruchy sexuální preference epub, stáhnout Poruchy sexuální preference ebook epub, Poruchy sexuální preference e-kniha ve formátu epub, zdarma Poruchy sexuální preference ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Poruchy sexuální preference epub? Jak stáhnout knihu Poruchy sexuální preference ve formátu epub? Poruchy sexuální preference mobi, stáhnout Poruchy sexuální preference mobi, stáhnout Poruchy sexuální preference e-kniha mobi, Poruchy sexuální preference kniha ve formátu mobi, zdarma Poruchy sexuální preference ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Poruchy sexuální preference mobi? Jak mohu stáhnout knihu Poruchy sexuální preference v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Poruchy sexuální preference z Petr Weiss zdarma? Jak stáhnout Poruchy sexuální preference z Petr Weiss e-knihu zdarma?

Leave a Reply