Pokrevní pouta stáhnout pdf, epub, mobi

Pokrevní pouta

Pokrevní pouta stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Pokrevní pouta z Angela Marsons

 • Název knihy: Pokrevní pouta
 • Autor knihy: Angela Marsons
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2018
 • Počet stránek: 368
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-242-6125-6
 • EAN: 9788024261256
 • Dostupné soubory: pokrevni-pouta-371213.pdf, pokrevni-pouta-371213.epub, pokrevni-pouta-371213.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Pokrevní pouta v dolní části stránky

Shrnutí knihy Pokrevní pouta z Angela Marsons

Jak chytit vraha, který nezanechává stopy?
Žena zabitá jediným přesným bodnutím do srdce – na první pohled to vypadá jako loupežné přepadení, které se zvrtlo. Kdo by plánovaně vraždil starostlivou a bezúhonnou sociální pracovnici? Ale inspektorce Kim Stoneové na téhle smrti něco nesedí.
Pár dní nato už si je jistá – po nálezu mrtvé mladé narkomanky se stejnou bodnou ranou v hrudi. Někdo je obě chladnokrevně sprovodil ze světa. To je však to jediné, co je spojuje.
Kim se nedokáže na případ soustředit – z minulosti se vynořila doktorka Thorneová, sociopatka, kterou Kim dostala do vězení a která za mřížemi naplánovala bezcitnou pomstu.
Počet obětí narůstá a Kim a její tým se po krůčcích přibližují k pachateli. Někdo z nich se ale brzy octne ve smrtelném nebezpečí. A Kim tentokrát možná nebude mít dost sil, aby ho ochránila…

Stáhnout Pokrevní pouta knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Pokrevní pouta je 368 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Pokrevní pouta kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Pokrevní pouta z Angela Marsons – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Pokrevní pouta z Angela Marsons.

Populární vyhledávání: Pokrevní pouta pdf, stáhnout Pokrevní pouta pdf, stáhnout Pokrevní pouta knihu pdf, Pokrevní pouta kniha ve formátu pdf, zdarma Pokrevní pouta kniha ke stažení, zdarma Pokrevní pouta ebook ve formátu pdf, Pokrevní pouta knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Pokrevní pouta pdf? Jak mohu stáhnout Pokrevní pouta kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Pokrevní pouta zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Pokrevní pouta? stáhnout Pokrevní pouta epub, stáhnout Pokrevní pouta ebook epub, Pokrevní pouta e-kniha ve formátu epub, zdarma Pokrevní pouta ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Pokrevní pouta epub? Jak stáhnout knihu Pokrevní pouta ve formátu epub? Pokrevní pouta mobi, stáhnout Pokrevní pouta mobi, stáhnout Pokrevní pouta e-kniha mobi, Pokrevní pouta kniha ve formátu mobi, zdarma Pokrevní pouta ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Pokrevní pouta mobi? Jak mohu stáhnout knihu Pokrevní pouta v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Pokrevní pouta z Angela Marsons zdarma? Jak stáhnout Pokrevní pouta z Angela Marsons e-knihu zdarma?

Leave a Reply