Pohřbený obr stáhnout knihu pdf zdarma

Pohřbený obr

Pohřbený obr stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Pohřbený obr z Kazuo Ishiguro

 • Název knihy: Pohřbený obr
 • Autor knihy: Kazuo Ishiguro
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 320
 • Žánrové knihy: Světová próza
 • ISBN: 978-80-257-2320-3
 • EAN: 9788025723203
 • Dostupné soubory: pohrbeny-obr-360030.pdf, pohrbeny-obr-360030.epub, pohrbeny-obr-360030.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Pohřbený obr v dolní části stránky

Shrnutí knihy Pohřbený obr z Kazuo Ishiguro

Pohřbený obr je brilantní dílo z pera jednoho z největších žijících britských prozaiků. Děj románu na pomezí fantasy zasadil autor do počátků raného středověku, kdy se Británie, kterou dávno opustili Římané, nezadržitelně mění v trosky. Král Artuš jistě vykonal pro smír na ostrově své, ale i on už se odebral do propadliště dějin a neklidnou zemí bloumají různá individua včetně těch nadpřirozených. Příběh začíná rozhodnutím starých manželů Axla a Beatrice vydat se krajem mlhy a deště v naději, že se shledají se synem, kterého léta neviděli. Očekávají mnohá nebezpečí, ale netuší, že jim tato cesta odhalí dávno zapomenutá temná místa jejich vzájemné lásky. Místy surový, zato však hluboce jímavý příběh o ztracených vzpomínkách, lásce, pomstě, válce.

Stáhnout Pohřbený obr knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Pohřbený obr je 320 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Pohřbený obr kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Pohřbený obr z Kazuo Ishiguro – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Pohřbený obr z Kazuo Ishiguro.

Populární vyhledávání: Pohřbený obr pdf, stáhnout Pohřbený obr pdf, stáhnout Pohřbený obr knihu pdf, Pohřbený obr kniha ve formátu pdf, zdarma Pohřbený obr kniha ke stažení, zdarma Pohřbený obr ebook ve formátu pdf, Pohřbený obr knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Pohřbený obr pdf? Jak mohu stáhnout Pohřbený obr kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Pohřbený obr zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Pohřbený obr? stáhnout Pohřbený obr epub, stáhnout Pohřbený obr ebook epub, Pohřbený obr e-kniha ve formátu epub, zdarma Pohřbený obr ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Pohřbený obr epub? Jak stáhnout knihu Pohřbený obr ve formátu epub? Pohřbený obr mobi, stáhnout Pohřbený obr mobi, stáhnout Pohřbený obr e-kniha mobi, Pohřbený obr kniha ve formátu mobi, zdarma Pohřbený obr ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Pohřbený obr mobi? Jak mohu stáhnout knihu Pohřbený obr v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Pohřbený obr z Kazuo Ishiguro zdarma? Jak stáhnout Pohřbený obr z Kazuo Ishiguro e-knihu zdarma?

Leave a Reply