Podívám se na to ráno mobi

Podívám se na to ráno

Podívám se na to ráno stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Podívám se na to ráno z Tomáš Smetánka

 • Název knihy: Podívám se na to ráno
 • Autor knihy: Tomáš Smetánka
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 192
 • Žánrové knihy: Právo, politologie, sociologie
 • ISBN: 978-80-270-4499-3
 • EAN: 9788027044993
 • Dostupné soubory: podivam-se-na-to-rano-396286.pdf, podivam-se-na-to-rano-396286.epub, podivam-se-na-to-rano-396286.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Podívám se na to ráno v dolní části stránky

Shrnutí knihy Podívám se na to ráno z Tomáš Smetánka

Podívám se na to ráno, to byla odpověď amerického prezidenta Lyndona B. Johnsona na setkání s ruským velvyslancem ve Washingtonu v předvečer okupace Československa v roce 1968. Výrok je zaznamenám v dokumentech amerického ministerstva zahraničí soustředěných ve sborníku Foreign Relations of the United States, přeložil je a opatřil komentářem Tomáš Smetánka. Autor knihy je jedním z prvních porevolučních šéfredaktorů Lidových novin, který ale novinářskou branži opustil a poslední dvě dekády se věnuje diplomacii, působil jako velvyslanec republiky v Jordánsku, Číně, Jižní Koreji nebo Indonésii. Díky jeho úsilí se ke čtenářům dostávají dokumenty odkrývající diplomatické hry, ale i analýzy situace očima Američanů, reakce nejvyšších amerických kruhů na vpád ruských vojsk do Československa. Soubor obsahuje zpravodajské telegramy, koncepční pojednání, přepisy rozhovorů nebo zápisy ze schůzí – z valné většiny ještě v češtině nevyšly. Čteme tu bystré analýzy i nenaplněné spekulace, například v telegramu z velvyslanectví USA z 2. prosince 1967 už se správně předpovídá výměna „Novotného v prezidentském úřadě stárnoucím generálem Svobodou“, místo Dubčekova mocenského vzestupu však Američané vyslovují mylnou prognózu o převzetí funkce prvního tajemníka ÚV KSČ „tajemníkem Kolderem“. A dodávají: „Spisovatelé zatím zůstávají potichu.“

Stáhnout Podívám se na to ráno knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Podívám se na to ráno je 192 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Podívám se na to ráno kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Podívám se na to ráno z Tomáš Smetánka – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Podívám se na to ráno z Tomáš Smetánka.

Populární vyhledávání: Podívám se na to ráno pdf, stáhnout Podívám se na to ráno pdf, stáhnout Podívám se na to ráno knihu pdf, Podívám se na to ráno kniha ve formátu pdf, zdarma Podívám se na to ráno kniha ke stažení, zdarma Podívám se na to ráno ebook ve formátu pdf, Podívám se na to ráno knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Podívám se na to ráno pdf? Jak mohu stáhnout Podívám se na to ráno kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Podívám se na to ráno zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Podívám se na to ráno? stáhnout Podívám se na to ráno epub, stáhnout Podívám se na to ráno ebook epub, Podívám se na to ráno e-kniha ve formátu epub, zdarma Podívám se na to ráno ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Podívám se na to ráno epub? Jak stáhnout knihu Podívám se na to ráno ve formátu epub? Podívám se na to ráno mobi, stáhnout Podívám se na to ráno mobi, stáhnout Podívám se na to ráno e-kniha mobi, Podívám se na to ráno kniha ve formátu mobi, zdarma Podívám se na to ráno ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Podívám se na to ráno mobi? Jak mohu stáhnout knihu Podívám se na to ráno v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Podívám se na to ráno z Tomáš Smetánka zdarma? Jak stáhnout Podívám se na to ráno z Tomáš Smetánka e-knihu zdarma?

Leave a Reply