Planeta Nippon kniha zdarma

Planeta Nippon

Planeta Nippon stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Planeta Nippon z kolektiv

 • Název knihy: Planeta Nippon
 • Autor knihy: kolektiv
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 312
 • Žánrové knihy: Komiks pro dospělé a mládež
 • ISBN: 978-80-7449-491-8
 • EAN: 9788074494918
 • Dostupné soubory: planeta-nippon-359122.pdf, planeta-nippon-359122.epub, planeta-nippon-359122.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Planeta Nippon v dolní části stránky

Shrnutí knihy Planeta Nippon z kolektiv

Japonsko už dávno nejsou jenom samurajové, ikebana či haiku. Kulturu země vycházejícího slunce ve světě stejně dobře – ba možná i lépe – charakterizují slova jako manga, anime či J-pop. Vlna fanouškovského nadšení z kulturního importu z dalekého východu už naplno dorazila i do České republiky, teprve nyní ale přichází na domácí knižní trh původní publikace, která se detailně zabývá moderní japonskou vizuální kulturou, jejím kontextem, vývojem i žhavou současností. V knize Planeta Nippon nabízí trio zkušených autorů Anna Křivánková, Antonín Tesař a Karel Veselý vhled do úžasného světa japonského komiksu, animovaných seriálů, filmů či počítačových her.

Planeta Nippon je publikace, na kterou čekali všichni fanoušci japonské popkultury – od čtenářů mangy přes diváky anime až po hráče japonských počítačových her. Jedenáct kapitol s bohatým obrázkovým doprovodem skládá mozaiku vývoje mangy pro různé čtenářské segmenty, zabývá se fanouškovskou komunitou otaku, fenoménem roztomilosti (kawaii) nebo erotikou a pornografií. Autoři dále zkoumají, jak se v popkultuře odráží vztah Japonců k přírodě, jejich láska k robotům, nacionalismus či homosexualita. Planeta Nippon je určená všem, kteří se chtějí dozvědět něco o širším kontextu a historii svého koníčku.

Stáhnout Planeta Nippon knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Planeta Nippon je 312 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Planeta Nippon kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Planeta Nippon z kolektiv – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Planeta Nippon z kolektiv.

Populární vyhledávání: Planeta Nippon pdf, stáhnout Planeta Nippon pdf, stáhnout Planeta Nippon knihu pdf, Planeta Nippon kniha ve formátu pdf, zdarma Planeta Nippon kniha ke stažení, zdarma Planeta Nippon ebook ve formátu pdf, Planeta Nippon knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Planeta Nippon pdf? Jak mohu stáhnout Planeta Nippon kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Planeta Nippon zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Planeta Nippon? stáhnout Planeta Nippon epub, stáhnout Planeta Nippon ebook epub, Planeta Nippon e-kniha ve formátu epub, zdarma Planeta Nippon ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Planeta Nippon epub? Jak stáhnout knihu Planeta Nippon ve formátu epub? Planeta Nippon mobi, stáhnout Planeta Nippon mobi, stáhnout Planeta Nippon e-kniha mobi, Planeta Nippon kniha ve formátu mobi, zdarma Planeta Nippon ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Planeta Nippon mobi? Jak mohu stáhnout knihu Planeta Nippon v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Planeta Nippon z kolektiv zdarma? Jak stáhnout Planeta Nippon z kolektiv e-knihu zdarma?

Leave a Reply