Přísně tajná – Série Stephanie Plum e-kniha online zdarma

Přísně tajná - Série Stephanie Plum

Přísně tajná – Série Stephanie Plum stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Přísně tajná – Série Stephanie Plum z Janet Evanovich

 • Název knihy: Přísně tajná – Série Stephanie Plum
 • Autor knihy: Janet Evanovich
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 344
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-7390-694-8
 • EAN: 9788073906948
 • Dostupné soubory: prisne-tajna-serie-stephanie-plum-355770.pdf, prisne-tajna-serie-stephanie-plum-355770.epub, prisne-tajna-serie-stephanie-plum-355770.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Přísně tajná – Série Stephanie Plum v dolní části stránky

Shrnutí knihy Přísně tajná – Série Stephanie Plum z Janet Evanovich

NO. 1 NEW YORK TIMES BESTSELLER * Nepřehlédněte povídku Janet Evanovichové „Klady a zápory“ na konci knihy.

 Dopadnout profesionálního zabijáka: nejvyšší priorita. Vypátrat zmizelého obviněného a shrábnout velké peníze: zcela zásadní. Způsob, jakým to Stephanie Plum provede: přísně tajný.

 Oblíbeného prodejce ojetých automobilů z Trentonu v New Jersey Jimmy Poletti přistihli, jak ve svém autobazaru prodává mnohem víc než jen auta z druhé ruky. Byl však propuštěn na kauci a v den, kdy se měl dostavit k slyšení, se neobjevil. A právě proto nastupuje na scénu lovkyně odměn Stephanie Plum, aby ho vypátrala a přivedla zpět. Ukáže se, že prakticky všechny stopy vedou do slepé uličky, která je vydlážděná mrtvými těly obětí. Dokonce ani Joe Morelli, nejlepší polda ve městě, není schopen přijít na kloub tomu, kde se podezřelý vrah skrývá. Zoufalá doba si žádá zoufalé činy. Stephanie tedy musí udělat něco, do čeho se jí ale vůbec nechce: ochránit bývalého člena nemocniční ochranky Randyho Briggse. Ten si totiž namastil kapsu coby Polettiho účetní a zná tak všechna špinavá tajemství svého bývalého šéfa. Nyní se však Briggs ocitá na Polettiho seznamu lidí, kterých je třeba se zbavit.

 Aby toho nebylo málo, stal se Ranger, bezpečnostní expert a někdo, pro koho má Stephanie obrovskou slabost, terčem neúspěšného atentátu. Tentokrát ho kulka minula, ale pokud chce přežít i příští pokus o jeho život, bude se muset spolehnout na pomoc Stephanie a odhalit o něco víc ze své tajuplné minulosti.

Výhrůžky smrtí, nájemní vrazi, amatérští zabijáci a Stark Street zamořená smečkou zdivočelých čivav jsou pro Stephanii na pořadu všedního dne. Opravdovou výzvou pro ni však je vypořádat se se seznamem nesplněných snů její babičky Mazur. Plastika prsou a pomsta Morelliho babičce Belle jsou však jen slabým odvarem toho, co je na seznamu na prvním místě – ale to je přísně tajné.

„V celé knize jsou všudypřítomné jízlivé dialogy, šokující postavy a silné dějové linie. Romány [Janet Evanovichové] představují skutečnou definici ,guilty pleasure‘“.

Associated Press

 „Evanovichová nikdy nezklame… Děj Přísně tajná 21 ubíhá rychle kupředu, během čehož autorka zručně splétá dohromady nápadité prostředí, rodinné příběhy, romantiku a zločin.“

Bookreporter

Stáhnout Přísně tajná – Série Stephanie Plum knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Přísně tajná – Série Stephanie Plum je 344 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Přísně tajná – Série Stephanie Plum kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Přísně tajná – Série Stephanie Plum z Janet Evanovich – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Přísně tajná – Série Stephanie Plum z Janet Evanovich.

Populární vyhledávání: Přísně tajná – Série Stephanie Plum pdf, stáhnout Přísně tajná – Série Stephanie Plum pdf, stáhnout Přísně tajná – Série Stephanie Plum knihu pdf, Přísně tajná – Série Stephanie Plum kniha ve formátu pdf, zdarma Přísně tajná – Série Stephanie Plum kniha ke stažení, zdarma Přísně tajná – Série Stephanie Plum ebook ve formátu pdf, Přísně tajná – Série Stephanie Plum knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Přísně tajná – Série Stephanie Plum pdf? Jak mohu stáhnout Přísně tajná – Série Stephanie Plum kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Přísně tajná – Série Stephanie Plum zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Přísně tajná – Série Stephanie Plum? stáhnout Přísně tajná – Série Stephanie Plum epub, stáhnout Přísně tajná – Série Stephanie Plum ebook epub, Přísně tajná – Série Stephanie Plum e-kniha ve formátu epub, zdarma Přísně tajná – Série Stephanie Plum ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Přísně tajná – Série Stephanie Plum epub? Jak stáhnout knihu Přísně tajná – Série Stephanie Plum ve formátu epub? Přísně tajná – Série Stephanie Plum mobi, stáhnout Přísně tajná – Série Stephanie Plum mobi, stáhnout Přísně tajná – Série Stephanie Plum e-kniha mobi, Přísně tajná – Série Stephanie Plum kniha ve formátu mobi, zdarma Přísně tajná – Série Stephanie Plum ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Přísně tajná – Série Stephanie Plum mobi? Jak mohu stáhnout knihu Přísně tajná – Série Stephanie Plum v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Přísně tajná – Série Stephanie Plum z Janet Evanovich zdarma? Jak stáhnout Přísně tajná – Série Stephanie Plum z Janet Evanovich e-knihu zdarma?

Leave a Reply