Piliere moci e-kniha mobi zdarma

Piliere moci

Piliere moci stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Piliere moci z Ken Follett

 • Název knihy: Piliere moci
 • Autor knihy: Ken Follett
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 448
 • Žánrové knihy: Historické romány
 • ISBN: 978-80-222-0919-9
 • EAN: 9788022209199
 • Dostupné soubory: piliere-moci-401226.pdf, piliere-moci-401226.epub, piliere-moci-401226.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Piliere moci v dolní části stránky

Shrnutí knihy Piliere moci z Ken Follett

V polovici 19. storočia sú jednou z najvýznamnejších bankárskych rodín v Londýne Pilasterovci. Členovia rozvetvenej rodiny tvrdo presadzujú svoje osobné záujmy, chamtivosť a zhýralosť niektorých z nich nepozná hranice. Vzájomná nedôvera a nenávisť sa podpíše pod krach banky, ktorú zachraňuje najtalentovanejší, ale zároveň najzraniteľnejší Hugh Pilaster. Jeho otec totiž spáchal samovraždu, a to ohrozuje synovu skvelú budúcnosť.

Obsiahly román nás zavedie do pánskych klubov aj nevestincov, kde si bohatá smotánka uspokojuje svoje temné túžby. Oslňujúce plesové sály a komnaty obložené mahagónom sú svedkami intríg, ktoré spriadajú manipulátori s bohatstvom sveta.

Všetko sa začalo v roku 1866, keď v exkluzívnej chlapčenskej škole došlo k tragédii. Pri záhadnom nešťastí sa utopil mladý človek a jeho smrť poznačila osudy Follettových hrdinov na celé desaťročia.

Rovnako ako Piliere zeme, aj Piliere moci sú vzrušujúcim príbehom plným politických a ľúbostných intríg, nechýba ani chladnokrvná vražda a finančná kríza. Ďalšia historická kniha z pera Kena Folletta, od ktorej sa nebudete vedieť odtrhnúť.

Stáhnout Piliere moci knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Piliere moci je 448 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Piliere moci kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Piliere moci z Ken Follett – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Piliere moci z Ken Follett.

Populární vyhledávání: Piliere moci pdf, stáhnout Piliere moci pdf, stáhnout Piliere moci knihu pdf, Piliere moci kniha ve formátu pdf, zdarma Piliere moci kniha ke stažení, zdarma Piliere moci ebook ve formátu pdf, Piliere moci knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Piliere moci pdf? Jak mohu stáhnout Piliere moci kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Piliere moci zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Piliere moci? stáhnout Piliere moci epub, stáhnout Piliere moci ebook epub, Piliere moci e-kniha ve formátu epub, zdarma Piliere moci ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Piliere moci epub? Jak stáhnout knihu Piliere moci ve formátu epub? Piliere moci mobi, stáhnout Piliere moci mobi, stáhnout Piliere moci e-kniha mobi, Piliere moci kniha ve formátu mobi, zdarma Piliere moci ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Piliere moci mobi? Jak mohu stáhnout knihu Piliere moci v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Piliere moci z Ken Follett zdarma? Jak stáhnout Piliere moci z Ken Follett e-knihu zdarma?

Leave a Reply