Péče o psího sportovce – Kompletní průvodce zdravím sportovních psů e-kniha

Péče o psího sportovce - Kompletní průvodce zdravím sportovních psů

Péče o psího sportovce – Kompletní průvodce zdravím sportovních psů stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Péče o psího sportovce – Kompletní průvodce zdravím sportovních psů z Lowri Daviesová

 • Název knihy: Péče o psího sportovce – Kompletní průvodce zdravím sportovních psů
 • Autor knihy: Lowri Daviesová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2018
 • Počet stránek: 192
 • Žánrové knihy: Kynologie a psi
 • ISBN: 978-80-7428-334-5
 • EAN: 9788074283345
 • Dostupné soubory: pece-o-psiho-sportovce-kompletni-pruvodce-zdravim-sportovnich-psu-392037.pdf, pece-o-psiho-sportovce-kompletni-pruvodce-zdravim-sportovnich-psu-392037.epub, pece-o-psiho-sportovce-kompletni-pruvodce-zdravim-sportovnich-psu-392037.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Péče o psího sportovce – Kompletní průvodce zdravím sportovních psů v dolní části stránky

Shrnutí knihy Péče o psího sportovce – Kompletní průvodce zdravím sportovních psů z Lowri Daviesová

Dobrá kondice psa, prevence zranění a podpora regenerace má pro závodníky ve všech psích sportech obrovský význam. Svět psích sportů v tomto ohledu dlouhá léta pokulhával za jinými sporty a spoléhal především na improvizované metody a napůl pochopené pravdy, a přitom od psů požadoval maximální sportovní výkon. Nápravu konečně přináší kniha Péče o psího sportovce, kterou napsala Lowri Daviesová, přední odbornice na veterinární rehabilitaci a psí sportovní lékařství.

Lowri se zabývá duševními a fyzickými rysy, které jsou nezbytné pro sportovní psy, a to postupně již od štěněcího věku. Probírá požadavky na stravu a na pohybové režimy, ukazuje, jak se dá u mladého psa rozvíjet rovnováha, koordinace a propriorecepce. Podrobně popisuje tréninkové a kondiční programy se zvláštním zřetelem na to, jak může pes získat sílu, výkonnost a stabilitu, potřebnou pro agility.

Dále se Lowri věnuje důvodům, proč mívají sportovní psi nedostatečné výkony, proč je potkávají zranění a jak tomu předcházet. Předkládá komplexní přehled častých zranění a možností jejich léčby, včetně podrobné analýzy fyzioterapeutických technik, například akupunktury, chiropraxe, elektroterapie a hydroterapie. Nakonec popisuje terapeutická cvičení, která můžete se svým psem provádět sami, a uvádí pokyny, podle nichž můžete krok za krokem dosáhnout maximálního prospěchu s minimálním rizikem.

Kniha Péče o psího sportovce je doslova nezbytností pro všechny, kteří chtějí v závodním světě dovést svého psa k těm nejlepším výkonům a zároveň mu nabídnout prvotřídní péči.

Stáhnout Péče o psího sportovce – Kompletní průvodce zdravím sportovních psů knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Péče o psího sportovce – Kompletní průvodce zdravím sportovních psů je 192 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Péče o psího sportovce – Kompletní průvodce zdravím sportovních psů kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Péče o psího sportovce – Kompletní průvodce zdravím sportovních psů z Lowri Daviesová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Péče o psího sportovce – Kompletní průvodce zdravím sportovních psů z Lowri Daviesová.

Populární vyhledávání: Péče o psího sportovce – Kompletní průvodce zdravím sportovních psů pdf, stáhnout Péče o psího sportovce – Kompletní průvodce zdravím sportovních psů pdf, stáhnout Péče o psího sportovce – Kompletní průvodce zdravím sportovních psů knihu pdf, Péče o psího sportovce – Kompletní průvodce zdravím sportovních psů kniha ve formátu pdf, zdarma Péče o psího sportovce – Kompletní průvodce zdravím sportovních psů kniha ke stažení, zdarma Péče o psího sportovce – Kompletní průvodce zdravím sportovních psů ebook ve formátu pdf, Péče o psího sportovce – Kompletní průvodce zdravím sportovních psů knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Péče o psího sportovce – Kompletní průvodce zdravím sportovních psů pdf? Jak mohu stáhnout Péče o psího sportovce – Kompletní průvodce zdravím sportovních psů kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Péče o psího sportovce – Kompletní průvodce zdravím sportovních psů zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Péče o psího sportovce – Kompletní průvodce zdravím sportovních psů? stáhnout Péče o psího sportovce – Kompletní průvodce zdravím sportovních psů epub, stáhnout Péče o psího sportovce – Kompletní průvodce zdravím sportovních psů ebook epub, Péče o psího sportovce – Kompletní průvodce zdravím sportovních psů e-kniha ve formátu epub, zdarma Péče o psího sportovce – Kompletní průvodce zdravím sportovních psů ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Péče o psího sportovce – Kompletní průvodce zdravím sportovních psů epub? Jak stáhnout knihu Péče o psího sportovce – Kompletní průvodce zdravím sportovních psů ve formátu epub? Péče o psího sportovce – Kompletní průvodce zdravím sportovních psů mobi, stáhnout Péče o psího sportovce – Kompletní průvodce zdravím sportovních psů mobi, stáhnout Péče o psího sportovce – Kompletní průvodce zdravím sportovních psů e-kniha mobi, Péče o psího sportovce – Kompletní průvodce zdravím sportovních psů kniha ve formátu mobi, zdarma Péče o psího sportovce – Kompletní průvodce zdravím sportovních psů ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Péče o psího sportovce – Kompletní průvodce zdravím sportovních psů mobi? Jak mohu stáhnout knihu Péče o psího sportovce – Kompletní průvodce zdravím sportovních psů v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Péče o psího sportovce – Kompletní průvodce zdravím sportovních psů z Lowri Daviesová zdarma? Jak stáhnout Péče o psího sportovce – Kompletní průvodce zdravím sportovních psů z Lowri Daviesová e-knihu zdarma?

Leave a Reply