Opioidy e-kniha mobi

Opioidy

Opioidy stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Opioidy z Jiří Kozák

 • Název knihy: Opioidy
 • Autor knihy: Jiří Kozák
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2018
 • Počet stránek: 464
 • Žánrové knihy: Farmacie
 • ISBN: 978-80-204-4550-6
 • EAN: 9788020445506
 • Dostupné soubory: opioidy-367659.pdf, opioidy-367659.epub, opioidy-367659.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Opioidy v dolní části stránky

Shrnutí knihy Opioidy z Jiří Kozák

Kniha je věnována nejsilnějším analgetikům, jež se používají, tedy opioidům. Je určena především odborné veřejnosti – lékařům, kteří se zabývají bolestivými stavy a opioidy používají nebo se chtějí o této skupině preparátů dozvědět více.
Názory na jejich využití a správnou indikaci k terapii se v průběhu let značně lišily a vyvíjely. Aktuálně je na trhu řada preparátů z této skupiny a jejich farmakologické vlastnosti jsou mnohdy rozdílné, proto je seznámení s jejich komplexním působením velmi potřebné. Kniha se snaží obsáhnout problematiku opioidů „od A do Z“.
Úvodní kapitoly pojednávají o historii a obecné problematice opioidů, v další části knihy se autoři zabývají jejich mechanismy působení i obecně farmakologickou problematikou. V dalších kapitolách se autoři věnují jejich využití u jednotlivých syndromů v oborech, které s různými bolestivými stavy pracují. Většina kapitol se týká využití opioidů v dospělém věku, nicméně tři kapitoly jsou věnované také věku dětskému. Opioidy jsou indikovány v analgetické péči, v posledních letech je stále více kladen důraz na jejich racionální nasazení i terapeutické využití, a proto se nevyhýbáme ani problematice závislostí.
Autoři jednotlivých kapitol patří k odborným špičkám ve svých oborech a k problematice se vyjadřují v kontextu svých specializací. Didakticky velmi názorná publikace by měla sloužit jako návod i podrobná informace pro správné použití opioidů v klinické praxi a stát se vítaným pomocníkem při léčbě bolesti onkologických i neonkologických pacientů.

Stáhnout Opioidy knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Opioidy je 464 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Opioidy kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Opioidy z Jiří Kozák – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Opioidy z Jiří Kozák.

Populární vyhledávání: Opioidy pdf, stáhnout Opioidy pdf, stáhnout Opioidy knihu pdf, Opioidy kniha ve formátu pdf, zdarma Opioidy kniha ke stažení, zdarma Opioidy ebook ve formátu pdf, Opioidy knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Opioidy pdf? Jak mohu stáhnout Opioidy kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Opioidy zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Opioidy? stáhnout Opioidy epub, stáhnout Opioidy ebook epub, Opioidy e-kniha ve formátu epub, zdarma Opioidy ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Opioidy epub? Jak stáhnout knihu Opioidy ve formátu epub? Opioidy mobi, stáhnout Opioidy mobi, stáhnout Opioidy e-kniha mobi, Opioidy kniha ve formátu mobi, zdarma Opioidy ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Opioidy mobi? Jak mohu stáhnout knihu Opioidy v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Opioidy z Jiří Kozák zdarma? Jak stáhnout Opioidy z Jiří Kozák e-knihu zdarma?

Leave a Reply