Okná a dvere Banskej Bystrice e-kniha epub

Okná a dvere Banskej Bystrice

Okná a dvere Banskej Bystrice stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Okná a dvere Banskej Bystrice z Rastislav Bero

 • Název knihy: Okná a dvere Banskej Bystrice
 • Autor knihy: Rastislav Bero
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 72
 • Žánrové knihy: Architektura
 • ISBN: 978-80-89057-73-3
 • EAN: 9788089057733
 • Dostupné soubory: okna-a-dvere-banskej-bystrice-374185.pdf, okna-a-dvere-banskej-bystrice-374185.epub, okna-a-dvere-banskej-bystrice-374185.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Okná a dvere Banskej Bystrice v dolní části stránky

Shrnutí knihy Okná a dvere Banskej Bystrice z Rastislav Bero

Výtvarná obrazová publikácia predstavuje okná a dvere na historických budovách v Banskej Bystrici. Fotografie unikátnym spôsobom odhaľujú vzácne a krásne detaily, ktoré unikajú pozornosti okoloidúcich. Vyzdvihujú vynikajúcu prácu reštaurátorov i remeselníkov, sprístupňujú nevšednú architektonickú krásu. Kniha zaujme nielen odborníkov – architektov, pamiatkárov, ale aj široké publikum, schopné vnímať umenie a históriu, hľadačov inšpirácie a krásy obecne. Nejde však o učebnicu či vedeckú publikáciu. Tvorí prvý diel rozsiahlejšieho cyklu. Vzhľadom na informatívnu hodnotu a novátorský spôsob spracovania témy, ako aj lokalizáciu prezentovaných objektov, kniha má potenciál zaujať čitateľov nielen v Banskej Bystrici, ale aj v ďalších kultúrnych prostrediach a optimálne doplniť aktivity cestového ruchu.

Fotografie sú lokalizované popismi. Vložená ručne kreslená mapa mesta s indexom fotografií a lokalizáciou objektov ponúka návštevníkom mesta netradičného sprievodcu.

Realizované s finančnou podporou Mesta Banská Bystrica.

Stáhnout Okná a dvere Banskej Bystrice knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Okná a dvere Banskej Bystrice je 72 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Okná a dvere Banskej Bystrice kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Okná a dvere Banskej Bystrice z Rastislav Bero – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Okná a dvere Banskej Bystrice z Rastislav Bero.

Populární vyhledávání: Okná a dvere Banskej Bystrice pdf, stáhnout Okná a dvere Banskej Bystrice pdf, stáhnout Okná a dvere Banskej Bystrice knihu pdf, Okná a dvere Banskej Bystrice kniha ve formátu pdf, zdarma Okná a dvere Banskej Bystrice kniha ke stažení, zdarma Okná a dvere Banskej Bystrice ebook ve formátu pdf, Okná a dvere Banskej Bystrice knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Okná a dvere Banskej Bystrice pdf? Jak mohu stáhnout Okná a dvere Banskej Bystrice kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Okná a dvere Banskej Bystrice zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Okná a dvere Banskej Bystrice? stáhnout Okná a dvere Banskej Bystrice epub, stáhnout Okná a dvere Banskej Bystrice ebook epub, Okná a dvere Banskej Bystrice e-kniha ve formátu epub, zdarma Okná a dvere Banskej Bystrice ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Okná a dvere Banskej Bystrice epub? Jak stáhnout knihu Okná a dvere Banskej Bystrice ve formátu epub? Okná a dvere Banskej Bystrice mobi, stáhnout Okná a dvere Banskej Bystrice mobi, stáhnout Okná a dvere Banskej Bystrice e-kniha mobi, Okná a dvere Banskej Bystrice kniha ve formátu mobi, zdarma Okná a dvere Banskej Bystrice ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Okná a dvere Banskej Bystrice mobi? Jak mohu stáhnout knihu Okná a dvere Banskej Bystrice v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Okná a dvere Banskej Bystrice z Rastislav Bero zdarma? Jak stáhnout Okná a dvere Banskej Bystrice z Rastislav Bero e-knihu zdarma?

Leave a Reply