Obezita a ledviny stáhnout pdf, epub, mobi

Obezita a ledviny

Obezita a ledviny stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Obezita a ledviny z Vladimír Teplan

 • Název knihy: Obezita a ledviny
 • Autor knihy: Vladimír Teplan
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2018
 • Počet stránek: 272
 • Žánrové knihy: Klasická medicína
 • ISBN: 978-80-204-4745-6
 • EAN: 9788020447456
 • Dostupné soubory: obezita-a-ledviny-388166.pdf, obezita-a-ledviny-388166.epub, obezita-a-ledviny-388166.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Obezita a ledviny v dolní části stránky

Shrnutí knihy Obezita a ledviny z Vladimír Teplan

Monografie zabývající se problematikou obezity a onemocnění ledvin je první svého druhu v českém písemnictví. Je napsána velmi komplexně z pohledu široké klinické praxe. Její autoři jsou předními odborníky v oborech nefrologie, obezitologie, vnitřního lékařství, histologie, metabolismu a výživy, funkčního vyšetření ledvin, vnitřního prostředí, hypertenze, kardiologie, poruch kostního metabolismu a diabetologie jak u standardní dospělé populace, tak u dětí a seniorů.
Pozornost je věnována též vlivu obezity na ledvinné selhání při jeho akutní i chronické formě léčené dialýzou a transplantací ledviny. Významnou součástí jsou léčebné postupy zaměřené na obezitu, a to i v souvislosti se základním
onemocněním (konzervativní postupy formou nízkoenergetických diet v různých modifikacích nebo metody endoskopické a postupy bariatrické chirurgie). S tím souvisí rovněž kapitola zaměřená na chirurgickou problematiku při obezitě. V závěru knihy se autoři zabývají fyzickou aktivitou při obezitě a předkládají dietní předpisy a tabulky výživových hodnot u nefrologicky nemocných.
Aktuálnost monografie je podtržena vyhlášením problematiky Obezity a ledvin za téma Světového nefrologického dne roku 2017.

Stáhnout Obezita a ledviny knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Obezita a ledviny je 272 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Obezita a ledviny kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Obezita a ledviny z Vladimír Teplan – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Obezita a ledviny z Vladimír Teplan.

Populární vyhledávání: Obezita a ledviny pdf, stáhnout Obezita a ledviny pdf, stáhnout Obezita a ledviny knihu pdf, Obezita a ledviny kniha ve formátu pdf, zdarma Obezita a ledviny kniha ke stažení, zdarma Obezita a ledviny ebook ve formátu pdf, Obezita a ledviny knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Obezita a ledviny pdf? Jak mohu stáhnout Obezita a ledviny kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Obezita a ledviny zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Obezita a ledviny? stáhnout Obezita a ledviny epub, stáhnout Obezita a ledviny ebook epub, Obezita a ledviny e-kniha ve formátu epub, zdarma Obezita a ledviny ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Obezita a ledviny epub? Jak stáhnout knihu Obezita a ledviny ve formátu epub? Obezita a ledviny mobi, stáhnout Obezita a ledviny mobi, stáhnout Obezita a ledviny e-kniha mobi, Obezita a ledviny kniha ve formátu mobi, zdarma Obezita a ledviny ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Obezita a ledviny mobi? Jak mohu stáhnout knihu Obezita a ledviny v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Obezita a ledviny z Vladimír Teplan zdarma? Jak stáhnout Obezita a ledviny z Vladimír Teplan e-knihu zdarma?

Leave a Reply