Obecná biologie kniha

Obecná biologie

Obecná biologie stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Obecná biologie z Vlastimila Chalupová – Karlovská

 • Název knihy: Obecná biologie
 • Autor knihy: Vlastimila Chalupová – Karlovská
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2018
 • Počet stránek: 208
 • Žánrové knihy: Biologie
 • ISBN: 978-80-7182-305-6
 • EAN: 9788071823056
 • Dostupné soubory: obecna-biologie-384225.pdf, obecna-biologie-384225.epub, obecna-biologie-384225.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Obecná biologie v dolní části stránky

Shrnutí knihy Obecná biologie z Vlastimila Chalupová – Karlovská

Máte před sebou učebnici, která je zaměřena na otázky biologické evoluce, biologie buňky a genetiky. Zahrnuje tedy jen výsek středoškolského učiva biologie. Obsah učebnice je v souladu s osnovami výuky biologie na gymnáziích, ale obsahuje pouze výběr kapitol obecné biologie. Vznikla především proto, aby vám pomohla prohloubit a rozšířit vaše znalosti středoškolského učiva tam, kde se biologické vědy velmi rychle rozvíjejí podle nových vědeckých poznatků, především v cytologii a v genetice. Právě tyto biologické obory jsou někdy ve středoškolských učebnicích pojaty dosti stručně. Učebnice by vám měla hlavně pomoci při přípravě na přijímací zkoušky na ty typy vysokých škol, kde je biologie stěžejním předmětem. Přijímací testy na tyto školy často tuto šíři a hloubku znalostí vyžadují. Za každou kapitolou učebnice je řada otázek s řešením, které jsou obvyklé v přijímacích testech, a které procvičují a testují všechna vysvětlení, znalosti a definice, o nichž se kapitola zmiňuje. Učebnice může posloužit také vyučujícím na gymnáziích při sestavování didaktických testů.

3. aktualizované vydání

Stáhnout Obecná biologie knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Obecná biologie je 208 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Obecná biologie kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Obecná biologie z Vlastimila Chalupová – Karlovská – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Obecná biologie z Vlastimila Chalupová – Karlovská.

Populární vyhledávání: Obecná biologie pdf, stáhnout Obecná biologie pdf, stáhnout Obecná biologie knihu pdf, Obecná biologie kniha ve formátu pdf, zdarma Obecná biologie kniha ke stažení, zdarma Obecná biologie ebook ve formátu pdf, Obecná biologie knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Obecná biologie pdf? Jak mohu stáhnout Obecná biologie kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Obecná biologie zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Obecná biologie? stáhnout Obecná biologie epub, stáhnout Obecná biologie ebook epub, Obecná biologie e-kniha ve formátu epub, zdarma Obecná biologie ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Obecná biologie epub? Jak stáhnout knihu Obecná biologie ve formátu epub? Obecná biologie mobi, stáhnout Obecná biologie mobi, stáhnout Obecná biologie e-kniha mobi, Obecná biologie kniha ve formátu mobi, zdarma Obecná biologie ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Obecná biologie mobi? Jak mohu stáhnout knihu Obecná biologie v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Obecná biologie z Vlastimila Chalupová – Karlovská zdarma? Jak stáhnout Obecná biologie z Vlastimila Chalupová – Karlovská e-knihu zdarma?

Leave a Reply