O vztazích stáhnout knihu (pdf.epub.mobi)

O vztazích

O vztazích stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy O vztazích z Osho

 • Název knihy: O vztazích
 • Autor knihy: Osho
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 84
 • Žánrové knihy: Šťastný a úspěšný život
 • ISBN: 978-80-8100-513-8
 • EAN: 9788081005138
 • Dostupné soubory: o-vztazich-362335.pdf, o-vztazich-362335.epub, o-vztazich-362335.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy O vztazích v dolní části stránky

Shrnutí knihy O vztazích z Osho

Publikace ze série šesti "Osho-miniknih". Nacházejí se v ní promluvy mistra na téma vztahů – což je téma neustále aktuální pro každého.

Tak jak je pro Osha běžné, i zde se jeho názory, vysvětlení a rady linou v odpovědi na otázky, které mu položili posluchači. Tyto otázky zastupují univerzální lidské problémy a snahu pochopit všechny složitosti vztahů. Proč je tak ošemetná sexualita, proč člověk tolik touží po šťastném milostném vztahu navzdory opakovaným zklamáním a bolesti, proč se při zamilování chováme jako šílení, co je žárlivost, jak najít spřízněnou duši, kdy je vhodné ve vztahu setrvat a kdy z něj odejít, jak milovat lépe…?

Osho uvádí příklady ze života lidí i zvířat, zpestřuje své vyprávění vtipy či anekdotami. Snaží se přivést čtenáře do jeho vlastního nitra, do souznění se svou podstatou, zdrojem či Bohem, do stavu hluboké a neustále přítomné meditativnosti, neboť takový stav je jedinou zárukou, že budeme umět prožívat vztahy a jejich různé podoby radostně a extaticky, ne bolestně.

Stáhnout O vztazích knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu O vztazích je 84 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy O vztazích kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

O vztazích z Osho – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize O vztazích z Osho.

Populární vyhledávání: O vztazích pdf, stáhnout O vztazích pdf, stáhnout O vztazích knihu pdf, O vztazích kniha ve formátu pdf, zdarma O vztazích kniha ke stažení, zdarma O vztazích ebook ve formátu pdf, O vztazích knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout O vztazích pdf? Jak mohu stáhnout O vztazích kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout O vztazích zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu O vztazích? stáhnout O vztazích epub, stáhnout O vztazích ebook epub, O vztazích e-kniha ve formátu epub, zdarma O vztazích ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu O vztazích epub? Jak stáhnout knihu O vztazích ve formátu epub? O vztazích mobi, stáhnout O vztazích mobi, stáhnout O vztazích e-kniha mobi, O vztazích kniha ve formátu mobi, zdarma O vztazích ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu O vztazích mobi? Jak mohu stáhnout knihu O vztazích v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout O vztazích z Osho zdarma? Jak stáhnout O vztazích z Osho e-knihu zdarma?

Leave a Reply