O problému, který měl nebýt kniha epub

O problému, který měl nebýt

O problému, který měl nebýt stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy O problému, který měl nebýt z Jan Kolář

 • Název knihy: O problému, který měl nebýt
 • Autor knihy: Jan Kolář
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 160
 • Žánrové knihy: Česká a slovenská próza
 • ISBN: 9788072393374
 • EAN: 9788072393374
 • Dostupné soubory: o-problemu-ktery-mel-nebyt-382055.pdf, o-problemu-ktery-mel-nebyt-382055.epub, o-problemu-ktery-mel-nebyt-382055.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy O problému, který měl nebýt v dolní části stránky

Shrnutí knihy O problému, který měl nebýt z Jan Kolář

Problematika drog a toxikomanie představuje jeden z největších nevyřešených (a zřejmě i nevyřešitelných) problémů lidstva. Toto téma se v českém prostředí setkalo s raketovým vzestupem zájmu zejména po sametové revoluci. Problém sám ale vzklíčil už v dobách komunistické diktatury. Z ideologických důvodů byl ovšem po dlouhou dobu bagatelizován, zakrýván nebo přisuzován „dekadentnímu Západu“ a na něj napojeným domácím „živlům“. Seriózní debaty o drogách probíhaly v normalizačním období takřka výhradně na stránkách odborných publikací a tiskovin, kam oko běžného občana nedohlédlo. Do veřejného prostoru začalo téma toxikomanie bez starých ideologických šablon masivně pronikat až v druhé polovině 80. let v souvislosti s uvolňováním poměrů po nástupu M. S. Gorbačova do čela komunistů v Sovětském svazu. Bez ohledu na „přání a stížnosti“ komunistického establishmentu se v Československu vytvořila subkultura mladých toxikomanů, která měla své hodnoty, hierarchie, symboly a také své problémy. V 80. letech čítala několik desítek tisíc lidí, a připočteme-li k ní také několik set tisíc starších osob, které neordinovaně nadužívaly léky ovlivňující psychiku, shledáme, o jak zásadní problém se v socialistickém Československu jednalo. Autor nás právě touto knihou přesvědčí, že problém toxikomanie zdaleka není otázkou postsametového otevření hranic, ale má kořeny podstatně starší. Kniha mapuje, jak to všechno u nás začalo. K jakým látkám měli českoslovenští toxikomané přístup, k jakému jednání je jejich závislost dováděla a jak na to reagovala československá odborná veřejnost, rozhodovací orgány, ale i kultura a média.

Stáhnout O problému, který měl nebýt knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu O problému, který měl nebýt je 160 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy O problému, který měl nebýt kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

O problému, který měl nebýt z Jan Kolář – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize O problému, který měl nebýt z Jan Kolář.

Populární vyhledávání: O problému, který měl nebýt pdf, stáhnout O problému, který měl nebýt pdf, stáhnout O problému, který měl nebýt knihu pdf, O problému, který měl nebýt kniha ve formátu pdf, zdarma O problému, který měl nebýt kniha ke stažení, zdarma O problému, který měl nebýt ebook ve formátu pdf, O problému, který měl nebýt knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout O problému, který měl nebýt pdf? Jak mohu stáhnout O problému, který měl nebýt kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout O problému, který měl nebýt zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu O problému, který měl nebýt? stáhnout O problému, který měl nebýt epub, stáhnout O problému, který měl nebýt ebook epub, O problému, který měl nebýt e-kniha ve formátu epub, zdarma O problému, který měl nebýt ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu O problému, který měl nebýt epub? Jak stáhnout knihu O problému, který měl nebýt ve formátu epub? O problému, který měl nebýt mobi, stáhnout O problému, který měl nebýt mobi, stáhnout O problému, který měl nebýt e-kniha mobi, O problému, který měl nebýt kniha ve formátu mobi, zdarma O problému, který měl nebýt ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu O problému, který měl nebýt mobi? Jak mohu stáhnout knihu O problému, který měl nebýt v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout O problému, který měl nebýt z Jan Kolář zdarma? Jak stáhnout O problému, který měl nebýt z Jan Kolář e-knihu zdarma?

Leave a Reply