Nesmysl! mobi

Nesmysl!

Nesmysl! stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Nesmysl! z Radim Kopáč

 • Název knihy: Nesmysl!
 • Autor knihy: Radim Kopáč
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2018
 • Počet stránek: 64
 • Žánrové knihy: Básně a říkadla
 • ISBN: 978-80-7558-054-2
 • EAN: 9788075580542
 • Dostupné soubory: nesmysl-399062.pdf, nesmysl-399062.epub, nesmysl-399062.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Nesmysl! v dolní části stránky

Shrnutí knihy Nesmysl! z Radim Kopáč

Nesmysl provází člověka odjakživa. V životě, v kultuře, ve společnosti, v politice. V literatuře, zejména v poezii, ať té domácí, nebo překladové, má velmi pěknou a bohatou tradici, kterou není na škodu čas od času připomenout. V novém výboru, s novými ilustracemi. Třeba pro srovnání s výbory staršími, jako Nonsens (1997) nebo Ostrov, kde rostou housle (1987).
Některá jména se nabízela sama a nelze je pominout, za jinými bylo třeba jít a hledat. Výsledek je pak zábavným a užitečným čtením pro děti, mládež i rodiče. Nesmysl má totiž své místo v každém věku, kdekoli na světě. A škoda každého nesmyslu, který padne vedle. Protože bez nesmyslu by se smysl špatně poznal. Originální výbor nonsensové poezie od zkušeného editora Radima Kopáče ilustroval známý výtvarník několikrát nominovaný na Chalupeckého cenu, David Böhm.
Jen při té spanilé jízdě dávejte dobrý pozor: Nesmysl je dobrý sluha, ale zlý pán!

Stáhnout Nesmysl! knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Nesmysl! je 64 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Nesmysl! kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Nesmysl! z Radim Kopáč – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Nesmysl! z Radim Kopáč.

Populární vyhledávání: Nesmysl! pdf, stáhnout Nesmysl! pdf, stáhnout Nesmysl! knihu pdf, Nesmysl! kniha ve formátu pdf, zdarma Nesmysl! kniha ke stažení, zdarma Nesmysl! ebook ve formátu pdf, Nesmysl! knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Nesmysl! pdf? Jak mohu stáhnout Nesmysl! kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Nesmysl! zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Nesmysl!? stáhnout Nesmysl! epub, stáhnout Nesmysl! ebook epub, Nesmysl! e-kniha ve formátu epub, zdarma Nesmysl! ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Nesmysl! epub? Jak stáhnout knihu Nesmysl! ve formátu epub? Nesmysl! mobi, stáhnout Nesmysl! mobi, stáhnout Nesmysl! e-kniha mobi, Nesmysl! kniha ve formátu mobi, zdarma Nesmysl! ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Nesmysl! mobi? Jak mohu stáhnout knihu Nesmysl! v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Nesmysl! z Radim Kopáč zdarma? Jak stáhnout Nesmysl! z Radim Kopáč e-knihu zdarma?

Leave a Reply