Návod na prežitie pre bejby stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Návod na prežitie pre bejby

Návod na prežitie pre bejby stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Návod na prežitie pre bejby z Igor Bukovský

 • Název knihy: Návod na prežitie pre bejby
 • Autor knihy: Igor Bukovský
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 450
 • Žánrové knihy: Zdravá výživa a výživa dětí
 • ISBN: 978-80-970230-2-7
 • EAN: 9788097023027
 • Dostupné soubory: navod-na-prezitie-pre-bejby-356891.pdf, navod-na-prezitie-pre-bejby-356891.epub, navod-na-prezitie-pre-bejby-356891.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Návod na prežitie pre bejby v dolní části stránky

Shrnutí knihy Návod na prežitie pre bejby z Igor Bukovský

– Reprezentatívna kniha na denné čítanie – a hodnotný dar pre každú mladú rodinu s dieťaťom
– Špeciálne určená
1) rodičom detí od narodenia do 6 rokov,
2) rodičom, ktorí tehotenstvo ešte iba plánujú a
3) starým rodičom a ostatným príbuzným malých detí

Táto kniha nadväzuje na veľmi úspešný autorov titul Návod na prežitie pre muža, ktorého sa na Slovensku a v Českej republike od roku 2006 predalo spolu viac ako 65 tisíc kusov a dvakrát získal cenu Platinová kniha.

Text je rozdelený do piatich základných častí:

1. Telo dieťaťa – poskytne zaujímavosti a dôležité údaje o raste detského organizmu a jeho potrebách, vývoji a úlohe jednotlivých orgánov a systémov (imunita, tráviaci systém, mozog, kosti, zuby, oči, dýchací systém, srdce, obličky, koža, obezita a pod.)
2. Deň dieťaťa – prevedie čitateľov takými zákutiami detského života ako je Učenie, Plač, Hračky, Reč, Motorika, Očkovanie, Klamanie, Trucovanie, Zlozvyky, Strach, Cumlík, Spánok, Domáce zvieratká, Pohyb a šport a pod.
3. Výživa dieťaťa – táto časť obsahuje návod na zdravé a bezpečné dojčenie, venuje sa základným aj špeciálnym výživovým potrebám detského organizmu a obsahuje aj rozsiahlu kapitolu „Mlieko“, kde aj najnáročnejší čitatelia nájdu nové informácie a podnety
4. Rodina dieťaťa – prináša špeciálnu kapitolu pre mamu, kapitolu pre otca a kapitolu pre oboch rodičov; kapitolu pre starých rodičov napísal Milan Markovič
5. Choroby dieťaťa – táto časť prináša prehľadne uvedené odporúčania na domácu a prírodnú liečbu, úpravu stravy, pitného režimu a životného štýlu pri vybraných detských zdravotných problémoch – horúčka/teplota, atopický ekzém, potravinová alergia, ADHD a autizmus

Stáhnout Návod na prežitie pre bejby knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Návod na prežitie pre bejby je 450 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Návod na prežitie pre bejby kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Návod na prežitie pre bejby z Igor Bukovský – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Návod na prežitie pre bejby z Igor Bukovský.

Populární vyhledávání: Návod na prežitie pre bejby pdf, stáhnout Návod na prežitie pre bejby pdf, stáhnout Návod na prežitie pre bejby knihu pdf, Návod na prežitie pre bejby kniha ve formátu pdf, zdarma Návod na prežitie pre bejby kniha ke stažení, zdarma Návod na prežitie pre bejby ebook ve formátu pdf, Návod na prežitie pre bejby knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Návod na prežitie pre bejby pdf? Jak mohu stáhnout Návod na prežitie pre bejby kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Návod na prežitie pre bejby zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Návod na prežitie pre bejby? stáhnout Návod na prežitie pre bejby epub, stáhnout Návod na prežitie pre bejby ebook epub, Návod na prežitie pre bejby e-kniha ve formátu epub, zdarma Návod na prežitie pre bejby ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Návod na prežitie pre bejby epub? Jak stáhnout knihu Návod na prežitie pre bejby ve formátu epub? Návod na prežitie pre bejby mobi, stáhnout Návod na prežitie pre bejby mobi, stáhnout Návod na prežitie pre bejby e-kniha mobi, Návod na prežitie pre bejby kniha ve formátu mobi, zdarma Návod na prežitie pre bejby ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Návod na prežitie pre bejby mobi? Jak mohu stáhnout knihu Návod na prežitie pre bejby v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Návod na prežitie pre bejby z Igor Bukovský zdarma? Jak stáhnout Návod na prežitie pre bejby z Igor Bukovský e-knihu zdarma?

Leave a Reply